افزایش مجروحان حادثه تروریستی حرم شاهچراغ به ۳۰ نفر

کد خبر: 1182326

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه تعداد مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ به ۳۰ نفر رسید، گفت: در این حادثه با انسان‌های بی‌رحمی رو به رو هستیم که به کودک دو ساله هم رحم نمی‌کنند.

 افزایش مجروحان حادثه تروریستی حرم شاهچراغ به ۳۰ نفر

حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید‌کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس به همراه دادستان استان فارس و همچنین تعدادی از قضات، با حضور در بیمارستان نمازی شیراز از مجروحان حادثه تروریستی روز گذشته حرم مطهر شاهچراغ (ع) عیادت کرد.

رئیس کل دادگستری استان فارس در عیادت از مجروحان حادثه تروریستی حرم شاهچراغ در بیمارستان نمازی شیراز گفت: خدمت خانواده شهدای این حادثه تسلیت عرض می کنم. در این حادثه با انسان های بی‌رحمی رو به رو هستیم که به کودک 2 ساله هم رحم نمی کنند؛ فرد تروریست در این حادثه بی‌هدف اقدام به تیراندازی کرده و تعدادی از مصدومان این حادثه کودک هستند.

‌موسوی با بیان اینکه پرونده توسط مسئولان قضایی استان در حال رسیدگی است و ‌در این حادثه 30 نفر مجروح و 13 نفر شهید شده‌اند، افزود: بلافاصله بعد از وقوع این حادثه پرونده قضایی تشکیل شد و دادستان مرکز استان و بازپرس های ویژه در محل حاضر شدند و حسب دستور رئیس قوه قضاییه عاملین و افراد دخیل در این حادثه در حال شناسایی هستند و به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها