جان باختن ۲۱ تن در آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی غزه

کد خبر: 1187055

جان باختن ۲۱ تن در آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی غزه جان باختن ۲۱ تن در آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی غزه منابع خبری از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در شمال نوار غزه و جان باختن ۲۱ فلسطینی در نتیجه این آتش‌سوزی خبر دادند. به گزارش ایسنا، خبرگزاری فلسطینی سما اعلام کرد که پنجشنبه شب یک مجتمع مسکونی در اردوگاه «جبالیا» در شمال نوار غزه دچار حریق شد. منابع پزشکی فلسطینی در این باره اعلام کردند که ۲۱ فلسطینی از جمله هفت کودک و یک زن در نتیجه این آتش‌سوزی جان خود را از دست داده‌اند و امکان افزایش شمار تلفات این حادثه وجود دارد. منابع محلی درباره دلایل وقوع این آتش‌سوزی گزارش دادند که این آتش سوزی در جشن یک خانواده ساکن در طبقات بالای ساختمان رخ داده است. وزارت امور داخلی غزه نیز در این باره اعلام کرده است: نتایج اولیه تحقیقات در این باره حاکی از آن است که آتش‌سوزی ناشی از انبار مقادیر زیادی بنزین در داخل این خانه بوده است. سخنگوی تیم دفاع مدنی غزه نیز ضمن اعلام پایان عملیات اطفای حریق در این باره گفت: این آتش سوزی در داخل یک آپارتمان مسکونی در یک ساختمان چند طبقه رخ داده و هنوز علت آن مشخص نیست.


جان باختن ۲۱ تن در آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی غزه

منابع خبری از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در شمال نوار غزه و جان باختن ۲۱ فلسطینی در نتیجه این آتش‌سوزی خبر دادند.

خبرگزاری فلسطینی سما اعلام کرد که پنجشنبه شب یک مجتمع مسکونی در اردوگاه «جبالیا» در شمال نوار غزه دچار حریق شد.

منابع پزشکی فلسطینی در این باره اعلام کردند که ۲۱ فلسطینی از جمله هفت کودک و یک زن در نتیجه این آتش‌سوزی جان خود را از دست داده‌اند و امکان افزایش شمار تلفات این حادثه وجود دارد.

منابع محلی درباره دلایل وقوع این آتش‌سوزی گزارش دادند که این آتش سوزی در جشن یک خانواده ساکن در طبقات بالای ساختمان رخ داده است.

وزارت امور داخلی غزه نیز در این باره اعلام کرده است: نتایج اولیه تحقیقات در این باره حاکی از آن است که آتش‌سوزی ناشی از انبار مقادیر زیادی بنزین در داخل این خانه بوده است.

سخنگوی تیم دفاع مدنی غزه نیز ضمن اعلام پایان عملیات اطفای حریق در این باره گفت: این آتش سوزی در داخل یک آپارتمان مسکونی در یک ساختمان چند طبقه رخ داده و هنوز علت آن مشخص نیست./ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها