پایان اغتشاشِ کور در مهاباد +عکس

کد خبر: 1187072

با وجود تحریک ضدانقلاب برای ایجاد اغتشاش در مهاباد، اوضاع این شهر پس از ساعاتی به حالت عادی بازگشته است.

 پایان اغتشاشِ کور در مهاباد +عکس

با وجود تحریک ضدانقلاب برای ایجاد اغتشاش در مهاباد، اوضاع این شهر پس از ساعاتی به حالت عادی بازگشته است.

 از شب گذشته رسانه‌های ضدانقلاب با پرداختن به موضوع کشته شدن یکی از اهالی مهاباد که گفته شده در جریان اغتشاشات بوده، در صدد تحریک احساسات مردم و ایجاد ناامنی در این شهر برآمدند.

از صبح امروز و با حضور برخی مردم در محل خاکسپاری این شهروند، حمایت رسانه‌ای ضدانقلاب از اغتشاشات و هدایت موضوع به سمت ایجاد ناآرامی در مراسم دنبال شد تا در پایان مراسم خاکسپاری و حرکت مردم به سوی شهر برنامه اصلی آن‌ها اجرایی شود.

با ورود این جماعت به شهر، پروژه ضدانقلاب برای اغتشاش آعاز شد تا به این ترتیب شرایط شهر با حضور چند صد نفر در خیابان‌های اصلی به سوی ناامنی کشانده شود.

حمله به اماکن عمومی، تخریب اموال خصوصی مردم، انسداد معابر و تهدید مردم با سلاح گرم از جمله برنامه‌هایی بود که توسط عوامل ضدانقلاب اجرا شد.

هجوم مزدوران به اماکن نظامی و دیگر اماکن حساس شهر موجب شد تا مردم مسیر خود دا تغییر داده و تروریست‌ها در میدان تنها بمانند.

پس از گذشت ساعتی از اتفاقات و جدا شدن مردم از صف اغتشاش‌گران و عوامل گروهک‌ها، شهر مهاباد شرایط عادی یافت و به دنبال پراکنده شدن این عوامل نیز شرایط آرام در سطح شهر به وجود آمد.

هم اکنون و بر اساس گزارش میدانی خبرنگار تسنیم از مهاباد، هیچ مورد امنیتی و اغتشاش در مهاباد وجود نداشته و این شهر در شرایط کاملا عادی قرار دارد./تسنیم

اغتشاش در مهاباد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها