موبایل‌قاپی ۲ جوان جنوب شهری از زنان جوان در نیاوران

کد خبر: 1187703

۲ جوان جنوب شهری که از زنان جوان در نیاوران موبایل‌قاپی می‌کردند، دستگیر شدند.

موبایل‌قاپی ۲ جوان جنوب شهری از زنان جوان در نیاوران

اواخر آبان ماه امسال زن جوانی هراسان به کلانتری 123 نیاوران مراجعه کرد و گفت: دقایقی قبل هنگامی که در خیابان باهنر ایستاده بودم و با تلفن‌همراهم حرف می‌زدم توسط 2 موتوسوار هدف موبایل‌قاپی قرار گرفتم و وقتی که دنبال آنها دویدم یکی از سارقان در اقدامی وحشیانه چاقوی خود را به من نشان داد.

ماموران کلانتری به دنبال اظهارات زن جوان راهی محل وقوع جرم شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند؛ تیم پلیسی که در جریان تجسس‌ها  متوجه دوربین‌های مداربسته شده بودند به بازبینی فیلم آن پرداخته و لحظه به لحظه‌‌ تردد سارقان را پس از موبایل‌قاپی از زن جوان مشاهده کردند که در ادامه پلاک موتورسیکلت موردنظر شناسایی شد.

ماموران پلیس پس از دریافت این سرنخ مهم با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی متوجه شدند متهمان موبایل‌‌قاپی‌های زیادی در خیابان‌های شمال شهر انجام دادند و مخفیگاه آنها در جنوب تهران است؛ تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم بی‌درنگ راهی مخفیگاه 2 مرد جوان شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند.

تیم پلیسی پس از تعقیب و مراقب چند دقیقه‌ای از خانه متهمان دستور اجرای عملیات را با تماس تلفنی از بازپرس پرونده دریافت و لحظه‌ای بعد متهمان را با یک اقدام غافلگیرانه دستگیر کردند؛ همچنین تعدادی تلفن همراه مسروقه و یک چاقو از مخفیگاه سارقان کشف شد.

یکی از متهمان پس از انتقال به کلانتری 123 نیاوران در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفت و گفت:« به دلیل مشکلات مالی از جنوب تهران با یک موتورسیکلت به نیاوران می‌آمدیم و طعمه‌های خود که بیشتر زنان بودند را در خیابان‌های خلوت شناسایی و در یک زمان مناسب اقدام به موبایل‌قاپی می‌کردیم و هنگامی که مالباختگان دنبال موتورسیکلت می‌آمدند با چاقو آنها را می‌ترساندیم!

به گزارش تسنیم، متهمان با دستور بازپرس پرونده برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفتند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها