اینترنشنال این بار یک فوتی تصادف را کشته جا زد

کد خبر: 1188352

درحالی که یکی از شهروندان گرگانی براثر تصادف با موتورسیکلت جان باخته است، رسانه‌های معاند سعی دارند تا وی را کشته اغتشاشات جا بزنند.

اینترنشنال این بار یک فوتی تصادف را کشته جا زد

به تازگی بسیاری از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان معاند از جمله ایران اینترنشنال مدعی کشته شدن جوانی به نام مهدی کابلی در گرکان شدند. این رسانه‌ها مدعی شدند که وی بر اثر باتون ماموران جان باخته است.

11

پدر وی در گفت و گویی، ادعای رسانه‌های معاند را رد و اعلام کرد که فرزندش در حادثه تصادف موتور سیکلت فوت کرده است. موضوعی که پسرخاله وی هم در صفحه اینستاگرامش به آن اشاره کرده بود.

13

همچنین اظهارات شاهدان و صورتجلسه اورژانس، فوت مهدی کابلی به دلیل تصادف با موتورسیکلت در زیرگذر دخانیات گرگان را تاکید می کند.

از سوی دیگر طبق اطلاعات خبرنگاران محل وقوع تصادف اصلاً محل تجمعات و اغتشاشات نبوده است.

سرهنگ علیرضا نصیری، معاون اجتماعی انتظامی گلستان در این خصوص به خبرگزاری مهر گفت: موتورسیکلت با دو سرنشین (مهدی کابلی و دوست وی) از سمت ناهارخوران به سمت میدان ولیعصر در حال حرکت بوده که در حوالی گلشهر به دلیل سرعت بالا، به گاردریل برخورد می‌کند.

وی افزود: راننده و سرنشین به بیمارستان پنجم آذر منتقل شده اما به دلیل شدت جراحات راننده فوت می‌کند. نفر دوم آسیب دیدگی داشته اما مشکل خاصی ندارد و تحت مداوا است.

 ترک‌نشین موتورسیکلت که دوست متوفی بوده در بیمارستان بستری و تحت مداوا است نیز سرعت بالا و برخورد با گاردریل دخانیات به گلشهر را عامل این حادثه اعلام کرد.

علی کریمی که این روزها سردمدار اغتشاشات علیه ایران شده است نیز تصویر یکی از شهروندان نهاوندی که که چندماه پیش بر اثر تصادف پایش دچار آسیب جدی شده بود را به عنوان حمله با دوشکا به مردم جوانرود معرفی کرده بود./فارس

14

پایان پیام/

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها