ماجرای سنگ‌پرانی به کامیون‌ها در کردستان

کد خبر: 1190292

فرمانده انتظامی کردستان از بازداشت ۴ نفر از عاملان سنگ‌پرانی به کامیون‌ها و خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

ماجرای سنگ‌پرانی به کامیون‌ها در کردستان

فرمانده انتظامی کردستان از بازداشت ۴ نفر از عاملان سنگ‌پرانی به کامیون‌ها و خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

 سردار علی آزادی امشب در جمع خبرنگاران از بازداشت 4 نفر از عاملان سنگ‌پرانی به خودروهای عبوری در محورهای کردستان خبر داد و اظهار داشت: در پی فراخوان‌های معاندان نظام در فضای مجازی برای اعتصاب کامیون‌داران و عدم استقبال رانندگان از این خواسته، عده‌ای افراد  مغرض با حضور در محورهای مواصلاتی با سنگ‌پرانی مانع اخلال در تردد حمل و نقل عمومی در محورهای استان می‌شدند که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه محورهای استان محل کامیون‌های حامل بار بوده و از اهیمت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: ماموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی متهمان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان افزود: در این راستا 4 نفر از عاملان سنگ پرانی به کامیون‌های عبوری در محورهای سنندج به سروآباد و سنندج به دهگلان بازداشت شدند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات به عمل آمده، متهمان از اعمال خود ابراز پشیمانی کردند، عنوان کرد: متهمان به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

آزادی با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، تصریح کرد: با مخلان نظم و امنیت مردم و کسانی که بخواهند برای تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان مزاحمت ایجاد کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کنیم.

فرمانده انتظامی استان کردستان هشدار داد: کسانی که بخواهند در طول روزهای آینده سیاست‌های خباثت‌آلود ضدانقلاب و رسانه‌های معاند را در استان دنبال و اجرا کنند، شناسایی، بازداشت و بدون هیچ‌گونه مماشاتی، برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها