آمار کرونا در ایران |۳ نفر فوتی امروز | ۱۲ فوتی طی ۸ روز

کد خبر: 1195617

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۸۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

آمار کرونا در ایران |۳ نفر فوتی امروز | ۱۲ فوتی طی ۸ روز

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۸۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از دیروز تا امروز ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۳۹ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۱ هزار و ۱۴۰ نفر رسید.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳ نفر از بیماران کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۸۵ نفر رسید.

تا کنون ۷ میلیون ۳۳۶ هزار و ۱۴۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۹۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۴ میلیون و ۷۶۵ هزار و ۲۹۷ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر، ۴ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۶۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۸۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

کرونا در ایران طی هفته‌ای که گذشت/۱۲ فوتی طی ۸ روز

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کووید۱۹ به ۷ میلیون و ۵۶۱ هزار و ۱۴۰ نفر و مجموع جان‌باختگان این بیماری در کشور به ۱۴۴ هزار و ۶۸۵ نفر رسیده است.

تا امروز دهم دی ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور  به ۷ میلیون و ۵۶۱ هزار و ۱۴۰ نفر رسیده است.

همچنین تا امروز (۱۰ دی ماه ۱۴۰۱)، متاسفانه مجموع جان باختگان ناشی از کووید ۱۹، ۱۴۴ هزار و ۶۸۵ نفر بوده است.

در عین حال بر اساس آمارهای وزارت بهداشت، از شنبه هفته گذشته (۳ دی ماه) تا شنبه هفته جاری (۱۰ دی ماه)،  بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده است. همچنین آمار جان‌باختگان طی این مدت ۱۲ نفر بوده است.

طی هشت روز گذشته، میزان فوتی‌های کرونایی به این صورت بوده است؛ شنبه سه دی ماه صفر فوتی، یکشنبه چهار دی ماه یک فوتی، دوشنبه پنج دی ماه یک فوتی، سه‌شنبه ششم دی ماه دو فوتی، چهارشنبه هفتم صفر فوتی، پنجشنبه هشتم دی ماه پنج فوتی، جمعه نهم دی ماه صفر فوتی و امروز دهم دی سه فوتی کرونایی گزارش شده است و مجموعا ۱۲ فوتی طی هشت روز گذشته گزارش شده است.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۶ هزار و ۱۴۶ نفر از بیماران بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۹۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۴ میلیون و ۷۶۵ هزار و ۲۹۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در عین حال تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۴۸۰ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۶۳ هزار و ۲۷۶ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۶۲۱ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۱۲۱ هزار و ۳۷۷ دُز رسید.

همچنین در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۴ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۶۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۸۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها