کشف ۳۳۵ قبضه سلاح در مرزهای شمال‌ غرب

کد خبر: 1198923

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج)، ۳۳۵ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری و بیش از ۵ هزار عدد انواع مهمات جنگی در مرزهای شمال غرب کشور کشف و ضبط شده است.

کشف ۳۳۵ قبضه سلاح در مرزهای شمال‌ غرب

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج)، ۳۳۵ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری و بیش از ۵ هزار عدد انواع مهمات جنگی در مرزهای شمال غرب کشور کشف و ضبط شده است.

ناصر عتباتی با اشاره به کشف ۳۳۵ قبضه سلاح و بیش از ۵ هزار عدد انواع مهمات جنگی در مرزهای شمال غرب کشور، اظهار داشت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات در خصوص مقابله و مبارزه جدی با پدیده قاچاق سلاح و مهمات و ورود آنها به داخل مرزهای کشور این مقدار از مهمات و سلاح‌های جنگی در بازه زمانی دی ماه کشف شده است.

وی افزود: این کشفیات شامل سلاح‌های جنگی و شکاری اعم از خودکار و نیمه خودکار و کلت، نارنجک، آرپی جی و انواع مین‌ها و مواد منفجره و تی ان تی است و میزان آن در مقایسه با سال‌های گذشته بی نظیر است.

عتباتی اظهار کرد: علاوه بر این موارد در فاصله زمانی ۷۵ روزه اغتشاشات کشفیات قابل توجهی شامل یک هزار و ۲۶۱ قبضه انواع سلاح‌های جنگی اعم از سلاح‌های شکاری، شورشی، کلت کمری و سلاح‌های خودکار و نیمه خودکار در مناطق مرزی و در عملیات‌های مختلف مجموعه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشف شده است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی تصریح کرد: علاوه بر این کشفیات ۶۰ کیلوگرم مواد منفجره از نوع سی ۴ و تی ان تی با کاربرد ساخت بمب و با هدف ایجاد ناامنی نیز با تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشف شده است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها