تصمیم گیری برای تعطیلی مجدد تهران | استان تهران فردا دوشنبه تعطیل می‌شود؟

کد خبر: 1198932

شفیقی؛ معاون استانداری تهران: بر اساس گزارشات واصله، جلسه کمیته اضطرار در استانداری تشکیل و برای تعطیلی مجدد تصمیم گیری می‌شود.

تصمیم گیری برای تعطیلی مجدد تهران | استان تهران فردا دوشنبه تعطیل می‌شود؟

با توجه به ادامه برودت هوا و بارش برف در تهران و ادامه وضعیت کمبود گاز در برخی از شهرهای کشورمان و لزوم تمهید تصمیمات ضروری برای کاهش میزان مصرف گاز، احتمال تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات در برخی از شهرها از جمله در تهران بسیار بالاست.

با شروع هفته جاری و برودت شدید دمایی، یخبندان و بارش برف در بسیاری از استان‌های کشورمان باعث شد که برای کاهش مصرف گاز، مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات در روزهای شنبه و یکشنبه 24 و 25 دی‌ماه در بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله تهران تعطیل شوند.

حالا با توجه به ادامه برودت هوا و بارش برف در تهران و ادامه وضعیت کمبود گاز در برخی از شهرهای کشورمان و لزوم تمهید تصمیمات ضروری برای کاهش میزان مصرف گاز، احتمال تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات در برخی از شهرها از جمله در پایتخت بسیار بالاست.

بر همین اساس، عصر امروز نیز جلسه‌ مربوطه برای تصمیم‌گیری دراین‌باره در استانداری تهران تشکیل خواهد شد و وضعیت تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات در روز دوشنبه 26 دی ماه تعیین تکلیف خواهد شد./همشهری آنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها