شناسایی فردی که سؤالات کنکور تجربی را منتشر کرد

کد خبر: 1199832

رئیس سازمان سنجش با اشاره به شناسایی فردی که در جلسه کنکور تجربی امروز موفق به گرفتن عکس و ارسال تصاویر به بیرون شده بود، گفت: ۵۹ نفر هم با تجهیزات شناسایی شدند.

 شناسایی فردی که سؤالات کنکور تجربی را منتشر کرد

امروز پس از آغاز کنکور گروه تجربی، برخی کانال‌های فضای مجازی مدعی انتشار سؤالات کنکور این گروه آن هم 15 دقیقه بعد از شروع آزمون شدند.

در همین ارتباط عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش گفت: آزمون گروه تجربی یکی از حساس‌ترین آزمون‌هاست، در گروه تجربی به دلیل آینده شغلی خوبی که برای آن متصور هستند، حساسیت بیشتری از سوی جامعه وجود دارد.

وی افزود: طی سه روز گذشته هماهنگی خوبی بین تمام دستگاه‌های کشور ایجاد شد و تقریباً همه پای کار بودند، شب گذشته یک تیم شناسایی شد و امروز 9  نفر در استان گلستان دستگیر شدند که هدفشان گرفتن عکس از سوالات کنکور بود.

 رئیس سازمان سنجش گفت: امروز در یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی، فردی توانست سه عکس از دفترچه‌های آزمون گروه تجربی گرفته و ارسال کند که بعد از گرفتن عکس اول، او شناسایی شد.

پور عباس ادامه داد: در حوزه‌ای که این فرد موفق به گرفتن عکس و ارسال آن شده بود، اینترنت آنتن داد البته اگر قطعی اینترنت انجام نمی‌شد صدها مورد از این موضوع را شاهد بودیم.

وی بیان کرد: امروز در جلسه کنکور 59 نفر با تجهیزات شناسایی و دستگیر شدند که برخورد قانونی با آنها انجام می‌شود همچنین یک فرد اقدام به ارسال عکس به سرشبکه خود کرد که شناسایی شد و سرشبکه تحت تعقیب است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها