تعطیلی مدارس بخاطر برف و باران امروز 23 بهمن/ مدارس در کدام استان ها غیرحضوری شد؟

کد خبر: 1204456

مدارس تمام مقاطع تحصیلی (پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم) استان کردستان در شهرستان‌های سنندج ـ مریوان ـ دیواندره ـ کامیاران و سروآباد در هر دو شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی [شبکه شاد] برگزار می‌گردد

تعطیلی مدارس بخاطر  برف و باران امروز 23 بهمن/ مدارس در کدام استان ها غیرحضوری شد؟

به پیشنهاد ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران و با موافقت استاندار کردستان به دلیل بارش برف مدارس تعدادی از شهرستان های استان امروز تعطیل شدند.

غیرحضوری شدن مدارس در برخی شهرستان های استان کردستان

به گزارش مهر، با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی و به پیشنهاد ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران و با موافقت استاندار کردستان به دلیل بارش برف مدارس تمام مقاطع تحصیلی استان کردستان در شهرستان‌های سنندج، مریوان، دیواندره، کامیاران و سروآباد در هر دو شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

همچنین تمام مقاطع تحصیلی روستایی و مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در شهرستان‌های بیجار، قروه و دهگلان در هر دو نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

مدارس آسارا غیرحضوری شد

مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: مدارس آسارا به دلیل بارش برف غیرحضوری شد.

علی حجرگشت در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مدارس بخش آسارا در نوبت صبح به علت بارش برف غیرحضوری شد.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز متذکر شد: در صورت تعطیلی نوبت عصر در دیگر نقاط استان، متعاقباً اطلاع رسانی می‌شود.

مدارس ابتدایی استان همدان تعطیل شد

به علت بارش برف، برودت هوا، مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی در‌ سراسر استان امروز یکشنبه ۲۳ بهمن در نوبت "صبح" تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، به علت بارش برف، برودت هوا،  مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی در‌ سراسر استان امروز یکشنبه 23 بهمن‌ماه در نوبت "صبح" تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز امروز یکشنبه 23 بهمن تعطیل است.

 بارش برف مدارس شازند، خنداب و سربند را غیرحضوری کرد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: بارش برف مدارس شازند، خنداب و سربند را غیرحضوری کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بارش برف در شهرهای مختلف استان مرکزی که از ساعات پایانی شب گذشته و از نیمه شب گذشته آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد سبب برودت هوا و لغزندگی معابر در استان مرکزی شده که همین موضوع سبب تغییر در فعالیت مدارس استان نیز شده است.

اسماعیل جیریایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به وضعیت فعالیت مدارس استان مرکزی اظهار داشت: براساس تصمیم جلسه کارگروه پیشگیری هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران، باتوجه به بارش برف و لغزندگی معابر، فعالیت مدارس در برخی شهرهای استان مرکزی با تغییر همراه است.

وی افزود: براین اساس، تمام مدارس و آموزشگاه‌ها شامل، مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس همه دوره های آموزشی در شهرستان‌های خنداب، شازند و منطقه سربند، امروز یکشنبه 23 بهمن ماه در نوبت صبح به صورت غیرحضوری فعالیت می‌کنند.

 استان اردبیل

به دلیل برودت و سردی هوا نوبت و قبل از ظهر مدارس امروز شهر اردبیل مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی غیرحضوری شد.

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، به دلیل برودت هوا در شهر اردبیل، پیش‌دبستانی و ابتدایی در نوبت قبل از ظهر، فعالیت آموزشی مدارس به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام می‌شود.

استان تهران

روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، آموزش در مدارس ابتدایی مناطق یک تا پنج شهر تهران امروز غیر حضوری است.

همچنین تمام مقاطع تحصیلی در فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در نوبت صبح امروز غیرحضوری و آموزش مجازی دنبال می‌شود.آموزش در مدارس لواسانات و رودبارقصران هم غیرحضوری خواهد بود.

مدارس قزوین غیرحضوری شد

 اداره کل آموزش و پرورش قزوین تمامی مدارس استان در مقاطع مختلف تحصیلی در نوبت بعدازظهر امروز /یکشنبه/ را غیرحضوری اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین، در اطلاعیه این اداره کل که یک رونوشت از آن نیز به ایرنا ارسال شده آمده است: به اطلاع هم استانی های عزیز می رسانیم که با توجه به بارش برف و کولاک، تمامی مدارس استان در مقاطع تحصیلی در نوبت بعدازظهر روز یکشنبه / امروز/ غیرحضوری و آموزش ها به صورت مجاری است.

این اطلاعیه، حضور عوامل اجرایی در مدارس را الزامی ندانست.

پایگاه های سنجش نوآموزان پیش دبستانی و بدو ورود به دبستان نیز تعطیل خواهند بود.

در ساعات بامدادی امروز، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش قزوین از تعطیلی برخی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی استان به علت بارش برف و برودت هوا خبر داد.

مدارس ابتدایی در شهرستان‌های البرز و تاکستان، مدارس روستایی مناطق یک و ۲ قزوین در نوبت صبح، مدارس شهر کوهین در نوبت صبح و بعدازظهر و مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهر شال در نوبت صبح، تمامی مراکز پیش دبستانی و ابتدایی خرمدشت و بخش افشاریه (شیزند، حاجی آباد، سینک، کشمرز، شنستق علیا، برزلجین، کورچشمه) نیز در نوبت صبح امروز /یکشنبه/ تعطیل و برگزاری کلاس ها به صورت مجازی اعلام شده بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها