درگیری مرگبار در یک خانه‌ کارگری

کد خبر: 1205029

مرد جوان که موادمخدر از نوع شیشه مصرف کرده بود، رفیق خود را به ضربه چاقو به قتل رساند.

درگیری مرگبار در یک خانه‌ کارگری

مرد جوان که موادمخدر از نوع شیشه مصرف کرده بود، رفیق خود را به ضربه چاقو به قتل رساند.

ساعت 3 بامداد امروز سه‌شنبه بیست و پنجم بهمن‌ماه، درگیری مرگباری در یک خانه‌ کارگری در روستای کشار بالا منطقه کن سولقان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 142 کن، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های ابتدایی نیز نشان می‌داد عامل قاتل پس از ارتکاب جنایت متواری شده است.

تحقیقات تیم جنایی حکایت از آن داشت، مقتول با دو نفر دیگر در خانه کارگری ابتدا موادمخدر (شیشه) مصرف کردند و سپس با یکدیگر درگیر شدند که در جریان این نزاع، مقتول از سوی مرد جنایتکار هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته است.

تیم جنایی پس از دریافت این سرنخ مهم با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی متوجه شدند، قاتل پس از ارتکاب جنایت از روستا خارج نشده و در مکانی در نزدیکی جاده اصلی مخفی شده است که کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه متهم را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند.

متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم قتل مرد جوان با یک ضربه چاقو در خانه کارگری اعتراف و عنوان کرد تحت تاثیر موادمخدر (شیشه) دست به این جنایت هولناک زده است.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها