آخرین وضعیت ترافیکی در روز برفی تهران /کدام بزرگراه‌ها ترافیک سنگین‌تری دارند؟

کد خبر: 1205149

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه‌های حکیم، بابایی، زین الدین، آزادراه به سمت تهران، همت، خیابان آزادی پرترافیک هستند.

آخرین وضعیت ترافیکی در روز برفی تهران  /کدام بزرگراه‌ها ترافیک سنگین‌تری دارند؟

 سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات  پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح بیست و ششم  بهمن دی ماه 1401 اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک  بدلیل شروع لغزندگی معابربدلیل بارش برف در معابر شهر تهران بودیم.    

وی با بیان اینکه با توجه به شروع بارش‌های برف در معابر شمالی شهر تهران، احتمال افزایش تراکم ترافیک متصور است، گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح  دارای ترافیک است.

رازقی بیان کرد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب  از  صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.   

معاون عملیات  پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از  پل  صیاد،  مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان  بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا(ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی  دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

رازقی گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از  ابتدای صبح  در تمامی تقاطع‌ها، معابر  و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند و طرح جناغی‌ها به منظور  نظم بخشی به بزرگراه‌ها در  حال اجراست.

معاون عملیات  پلیس راهور تهران بزرگ افزود: موتورسواران از  تردد در معابر و در این شرایط بارانی  و برفی  جدا خودداری کنند چرا که این وسیله نقلیه در  این شرایط  به شدت ناایمن و خطرناک است و با کوچکترین لغزندگی  به سرعت از  کنترل خارج شده و واژگون می شود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها