بازداشت عوامل شهادت مامور فراجا در چهارباغ

کد خبر: 1206276

شب گذشته «محمد مهدی وکیلی» از ماموران پلیس شهرستان چهارباغ در درگیری مسلحانه با فروشندگان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نایل شد.

بازداشت عوامل شهادت مامور فراجا در چهارباغ

رئیس کل دادگستری استان البرز با اعلام بازداشت عوامل شهادت یک مامور نیروی انتظامی در چهارباغ، از دستور برای تسریع در شناسایی و محاکمه عوامل آن خبر داد.

به گزارش قوه قضائیه، حسین فاضلی هریکندی با اعلام خبر بازداشت عوامل شهادت یکی از درجه داران نیروی انتظامی در شهرستان چهارباغ، از دستور ویژه برای شناسایی و بازداشت عوامل این تیراندازی از همان ساعات ابتدایی خبر داد.

وی گفت: متاسفانه عصر روز گذشته در جریان تعقیب و گریز عوامل فروش مواد مخدر در محدوده شهرستان چهارباغ، یکی از درجه داران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان به نام «محمد مهدی وکیلی» بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید که بلافاصله دستور لازم برای شناسایی و بازداشت عوامل این جنایت صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز با عرض تسلیت به خانواده شهید وکیلی و کلیه پرسنل خدوم نیروی انتظامی تصریح کرد: در این خصوص به دادستان چهارباغ و معاون پیگیری پرونده های خاص دادگستری کل استان البرز جهت تسریع در شناسایی، بازداشت و تعقیب قاتل یا قاتلان با به کارگیری تمامی ظرفیت های قانونی دستورات مقتضی صادر شد.

وی با تاکید بر اینکه اشد مجازات در انتظار عوامل این جنایت خواهد بود از دستور برای تسریع در تحقیقات مقدماتی و محاکمه خبر داد و متذکر شد: هر گونه تعدی به جایگاه نیروی انتظامی و مامورین خدوم آن با سرعت و جدیت توسط دستگاه قضایی استان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت./ فارس

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها