مسمومیت سریالی به بروجرد رسید/ مسمومیت ۷۳ دانش‌آموز دختر

کد خبر: 1206559

۷۳ دانش‌آموز ‌دختر «دبیرستان احمدیه»‌ بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن طی دیروز و امروز به بیمارستان امام خمینی بروجرد منتقل شدند.

مسمومیت سریالی به بروجرد رسید/ مسمومیت ۷۳ دانش‌آموز دختر

 

مسلم مرادی فرماندار بروجرد در این ارتباط اظهار داشت: حدود 20 نفر از دانش‌آموزان نوبت صبح دبیرستان دخترانه احمدیه بروجرد امروز باز هم با علائمی از مسمومیت مواجه شدند.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان مسموم‌شده برای درمان به مراکز درمانی شهرستان بروجرد منتقل شده‌اند، افزود: مسئولان شهرستانی، استانی و نیرو‌های امدادی برای پیگیری علت حادثه در محل این دبیرستان حضور دارند.

مسمومیت 73 دانش‌آموز

مهدی غیبی رئیس اورژانس لرستان گفت‌: متا‌سفانه امروز در دبیرستان احمدیه بروجرد تعداد 52 دانش‌آموز دختر دچار مسمومیت گاز مونوکسید کربن شدند.

وی با بیان اینکه تعداد 41 دانش‌آموز توسط اورژانس به بیمارستان امام خمینی برو‌جرد منتقل شدند، افزود: 11 دانش‌آموز دیگر نیز با وسیله شخصی به بیمار‌ستان منتقل شدند.

مسمومیت 21 دانش‌آموز در روز چهارشنبه

به گزارش تسنیم، 21 نفر از دانش‌آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد نیز روز گذشته در ساعت 16 عصر با علائمی از مسمومیت مواجه و توسط اورژانس به بیمارستان آیت‌الله بروجردی این شهرستان منتقل شدند.

مسئولان استانی و شهرستانی آمارهایی متناقض از تعداد مسموم‌شدگان دبیرستان احمدیه بروجرد در پیگیری خبرگزاری‌های مختلف ارائه داده‌اند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها