وام بازنشستگان | وام بازنشستگان تامین اجتماعی | وام بازنشستگان کشوری

خبری که بازنشستگان را خوشحال کرد | واریزی ۱۵میلیون تومانی برای این بازنشستگان

کد خبر: 1206836

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی برای بیش از ۶ هزار نفر از بازنشستگان آسیب دیده از زلزله خوی خبر داد.

خبری که بازنشستگان را خوشحال کرد | واریزی ۱۵میلیون تومانی برای این بازنشستگان

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، نعمت‌الله ترکی با اعلام این خبر گفت: براساس اعلام قبلی وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی برای تعداد ۶ هزار و ۴۲۸ نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران زیرپوشش این صندوق در شهرستان خوی که از زلزله اخیر آسیب دیده بودند، واریز شد.

وی با اشاره به کمک‌های ارسالی برای زلزله زدگان شهرستان خوی گفت: ارسال ۲۰ تن محصولات لبنی پگاه به ارزش دو میلیارد تومان، خرید و ارسال ۱۵۰ دستگاه بخاری برقی به ارزش یکصد میلیون تومان، ارسال محصولات بهداشتی به ارزش ۶۰ میلیون تومان و ارسال سه کامیون محصولات شرکت پیچک شامل کنسرو لوبیا و تن ماهی به ارزش ۲ میلیارد تومان از جمله این کمک‌ها بوده که از دهه فجر تاکنون انجام شده است.

ترکی همچنین اعلام کرد: ارزیابی میزان خسارت منزل بازنشستگانی که در زلزله خوی بیش از ۵۰ درصد آسیب دیده یا تخریب شده توسط کارشناسان بیمه ملت از امروز (پنجشنبه) جهت کمک به بازسازی آن توسط صندوق آغاز شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری شامگاه ۱۱ بهمن ماه و در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سفر به استان آذربایجان غربی از محل اسکان زلزله زدگان شهرستان خوی بازدید کرد.

وی در دیدار چهره به چهره با بازنشستگان و آسیب دیدگان از زلزله ۵.۸ ریشتری خوی، مطالبات و خواسته‌های آنان را شنید و بلافاصله دستوراتی را در چند محور مختلف از جمله پرداخت وام ضروری و ارسال تجهیزات و وسایل گرمایشی برای رفع دغدغه‌های عزیزان بازنشستگان برای واحدهای داخلی و مدیریت استانی صندوق و تعدادی از شرکت‌های تابعه صادر کرد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها