مشاجره لفظی در پایتخت بوی خون گرفت

کد خبر: 1207154

مرد جوانی که در یک درگیری مرتکب قتل شده و پس از جنایت فرار کرده بود، بازداشت شد.

مشاجره لفظی در پایتخت بوی خون گرفت

مرد جوانی که در یک درگیری مرتکب قتل شده و پس از جنایت فرار کرده بود، بازداشت شد.

شب گذشته جمعه پنجم اسفندماه، پرسنل انتظامات بیمارستان "مردم" مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت این مرکز درمانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 110 شهدا، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد حدودا 25 ساله‌ای مواجه شدند که هدف ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های بیشتر نیز نشان می‌داد، مقتول در یک درگیری در خیابان تاجری محله شهدا به قتل رسیده است.

کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه شده بودند دوست مقتول شاهد جنایت بوده، وی را هدف تحقیقات قرار دادند؛ مرد جوان به اعضای تیم جنایی گفت: در خودروی مقتول نشسته بودیم که ناگهان یک خودروی پژو 206 با 3 سرنشین جلوی خودروی ما ترمز کرد و مشاجره‌ای میان دوستم و قاتل شکل گرفت.

شاهد ماجرا ادامه داد: ناگهان این مشاجره لفظی به درگیری تبدیل شد و در جریان این نزاع، قاتل با ضربه چاقو دوست من را به قتل رساند و به همراه یک مرد و یک زن جوان که با او بودند پا به فرار گذاشتند و صحنه جنایت را به سرعت ترک کردند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از اظهارات شاهد ماجرا، اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جنایت، هویت  زن و دو مرد جوانی که پس از جنایت گریخته بودند را شناسایی کردند.

به دنبال دریافت این سرنخ مهم در پرونده، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی‌های تخصصی و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی پی بردند متهمان به تبریز رفته و قصد دارند به صورت غیرقانونی از کشور خارج شوند.

همین کافی بود تا ماموران پلیس شهر تبریز با هماهنگی‌های قضایی با بازپرس ویژه قتل، متهمان را شناسایی و آنها را دستگیر کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول  دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها