دادستان تهران در محل آتش سوزی خیابان طالقانی حاضر شد

کد خبر: 1207216

دادستان تهران در محل آتش سوزی خیابان طالقانی حاضر شد و گفت: در صورت اثبات تخلف در رفع نواقص و فک پلمب ساختمان، مقصران تحت پیگرد قضایی قرار می‌گیرند.

 دادستان تهران در محل آتش سوزی خیابان طالقانی حاضر شد

 به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، ساعتی پیش علی صالحی دادستان تهران با حضور در محل آتش سوزی خیابان طالقانی تهران دستورات قضایی لازم برای سهولت کار نیروهای امدادی از جمله تخلیه ساختمان‌های مجاور محل آتش سوزی ساختمان طالقانی که برای ساکنان آن ایجاد خطر می‌کرد را صادر کرد.

علی صالحی در این بازدید که مسئولان اتش نشانی، مدیریت بحران، ضابطین، مسئولین شهرداری تهران حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت اطفای حریق ساختمان مورد اشاره را دریافت کرد.

صالحی گفت: در رابطه با این آتش سوزی پرونده قضایی تشکیل شده است و گزارش نهایی حادثه به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

صالحی در مورد گزارش‌هایی که پیش‌تر در رابطه با این ساختمان مطرح شده بود از مقامات مسئول شهرداری سوال کرد که عنوان شد این ساختمان یک مرتبه پلمب شده بوده است.

دادستان تهران بیان کرد: مالک ساختمان از پارکینگ به عنوان انباری استفاده می کرده که امروز به دلیل نامعلومی دچار حریق شده است. این بخش ساختمان به علت تغییر کاربردی پلمب شده بود که بعد از مدتی فک پلمب شده است که باید بررسی شود علت فک پلمب چه بوده است.در صورت اثبات تخلف در رفع نواقص و فک پلمب ساختمان مقصران تحت پیگرد قضایی قرار می‌گیرند.

دادستان تهران در رابطه با علت وقوع حادثه اعلام کرد: مطابق اعلام کارشناسان به دلیل دمای بالای آتش در محل آتش سوزی فعلا امکان اعلام دقیق علت آتش سوزی وجود ندارد.

دادستان تهران گفت: در جلسه مدیریت بحران که محل حادثه تشکیل شد، حضور پیدا کرده و دستورات قضایی لازم به رئیس کلانتری محل، آتش نشانی و شهرداری داده شده و پرونده قضایی در مورد این حادثه در دادستانی تهران نیز تشکیل شده است و موضوع در حال بررسی است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها