ماجرای خبر مسمویت دانش‌آموزان سنندج و شاهین‌شهر

کد خبر: 1208098

امروز پنج دانش‌آموز هنرستان شهید نمکی سنندج بر اثر استنشاق بخار باتری خودرو در محیط کارگاهی راهی بیمارستان شدند.

ماجرای خبر مسمویت دانش‌آموزان سنندج و شاهین‌شهر

امروز پنج دانش‌آموز هنرستان شهید نمکی سنندج بر اثر استنشاق بخار باتری خودرو در محیط کارگاهی راهی بیمارستان شدند.

به دنبال مسمومیت پنج دانش‌آموز هنرستان شهید نمکی سنندج و پیگیری‌های خبرنگار فارس، روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد: امروز در جریان آموزش کارگاهی دانش‌آموزان رشته مکانیک هنرستان پسرانه شهید نمکی این ناحیه، بر اثر تصاعد بخار ناشی از باتری خودرو، تعداد ۵ نفر از دانش آموزان دچار ناراحتی شده و بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان توحید سنندج منتقل شدند.

با مداوای صورت گرفته در بیمارستان، ۲ نفر از این دانش آموزان با فاصله کوتاهی پس از مراجعه مرخص شدند و ۳ نفر دیگر جهت بررسی‌های بیشتر تحت نظر پزشکان هستند.

مطابق اعلام مسئولان بیمارستان، حال عمومی دانش‌آموزان تحت نظر مساعد است.

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد: از ابتدای این اتفاق سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج و دیگر همکاران آن ناحیه، با حضور در بیمارستان موضوع را پیگیری کردند./فارس

توضیحات آموزش و پرورش درباره مسمویت دانش‌آموزان شاهین‌شهری

اصفهان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ماجرای خبر مسمویت دانش‌آموزان شاهین‌شهری را تشریح کرد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، اظهار کرد: حدود ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه امروز، چهارشنبه، ۹ اسفندماه در دبیرستان دخترانه ۲۲ بهمن شاهین‌شهر، دانش‌آموزی به وسیله اسپری فضای کلاس را آلوده می‌کند.

جلال سلمانی گفت: بلافاصله با پیگیری عوامل مدرسه، این دانش‌آموز شناسایی شده و ۷ نفر از دانش‌آموزان که مشکلات کمی پیدا کرده بودند توسط اورژانس به بیمارستان انتقال پیدا می‌کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزی که این عمل را انجام داده‌، به اقدام خود اعتراف کرده است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها