خبر جدید از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کد خبر: 1208342

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان تمام نیاز آموزش و پرورش را نمی‌تواند تامین کند، گفت: آزمون جدید استخدامی آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

خبر جدید از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 سجاد صدیقی صبح امروز در حاشیه حضور در کاشان، به مبحث نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش پرداخت و اظهار داشت: با جذب دانشجو معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی ماده 28 امیدواریم بتوانیم کمبود نیروی انسانی را به حداقل ممکن برسانیم.

وی ضمن اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش افزود: آزمون استخدامی با هماهنگی‌های به عمل آمده با امور استخدامی کشور برگزار می‌شود تا برای سال تحصیلی جدید نیروهای جدید الاستخدام وارد کلاس درس بشوند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان از تمام ظرفیت‌های خود برای جذب دانشجو استفاده می‌کند اما با توجه به ظرفیت محدودی که در این دانشگاه وجود دارد نمی‌توان تمام نیاز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش را برطرف کرد.

صدیقی، ضمن تاکید بر اهتمام وزارت آموزش و پرورش برای رفع نیاز نیروی انسانی افزود: نیروهای خریدخدمات و حق التدریس به مانند داوطلبین آزاد برای استخدام در آموزش و پرورش حتما در آزمون استخدامی شرکت کنند./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها