دستگیری چندین نفر درباره بدحالی برخی دانش‌آموزان

کد خبر: 1209205

معاون امنیتی وزیر کشور: بر اساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی برخی افراد در ۵ استان دستگیر شده‌اند و دستگاه‌های مربوطه مشغول تحقیق و بررسی کامل هستند.

دستگیری چندین نفر درباره بدحالی برخی دانش‌آموزان

 میر احمدی گفت: بر اساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی برخی افراد در ۵ استان دستگیر شده‌اند و دستگاه‌های مربوطه مشغول بررسی کامل هستند. به محض اینکه اطلاعات‌شان کامل‌تر و نتایج روشنی به‌دست آمد، اطلاع‌رسانی می‌شود.

سید مجید میر احمدی معاون امنیتی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبر 14 سیما درباره بدحال شدن برخی دانش‌آموزان اظهار داشت: وزیر کشور بعد از ابلاغ رئیس‌جمهور مسئله را به‌صورت روزانه، مستمر و تمام‌وقت به اتفاق وزارت اطلاعات، بهداشت، آموزش و پرورش، فراجا و  اطلاعات سپاه و پدافند غیرعامل در ابعاد مختلف دنبال می‌کنند.

وی افزود: بر اساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی برخی افراد در 5 استان دستگیر شده‌اند و دستگاه‌های مربوطه مشغول تحقیق و بررسی کامل هستند. به محض اینکه اطلاعات‌شان کامل‌تر و نتایج روشنی به‌دست آمد، اطلاع‌رسانی می‌شود.

معاون امنیتی وزیر کشور گفت: برخی موارد هم که جنبه غیرمعاندانه داشته ارشاد شده‌اند؛ ان‌شاالله با حفظ آرامش و دوری از هرگونه اضطراب، مسئله مدیریت می‌شود و با هوشمندی مردم عزیزمان از آن عبور می‌کنیم.

میر احمدی تصریح کرد: شناخت نقشه دشمن برای مردم و دانش‌آموزان مهم است؛ امروز دشمنان در صدد هراس‌افکنی، اضطراب و اخلال در نظام آموزشی کشور هستند و موضوع را بزرگ‌تر از آن‌چه هست منعکس می‌کنند. هم‌چنین جریان‌هایی که پشت صحنه اغتشاشات و جنگ ترکیبی گذشته بودند، در داخل و خارج به صحنه امدند تا از این مسئله که در تحقیقات دستگاه‌های اطلاعاتی روشن‌تر خواهد شد، مسئله را هدایت می‌کنند.

وی گفت: این هراس‌افکنی و ایجاد استرس باید مدیریت شود و جای نگرانی جدی وجود ندارد. امروز میزان وقایع ما نسبت به روز گذشته کاهش چشمگیری داشته و تدابیر و نظرات دیروز مقام معظم رهبری نیز بسیار مهم است و ان‌شاالله دستگاه‌های مسئول به‌سرعت عوامل موثر و کسانی که با انگیزه‌های معاندانه دست به این کار زدند را شناسایی کرده و به‌دست قانون خواهند سپرد./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها