پایتخت نشینان بخوانند/ ورود سامانه بارشی به تهران از دوشنبه / کاهش دما از اول فروردین‌

کد خبر: 1211209

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورود سامانه بارشی از دوشنبه (۲۹ اسفند) به تهران به‌ویژه ارتفاعات شمالی و شمال شرق و همچنین کاهش دما از اول فروردین‌ماه، پیش‌بینی می‌شود.

پایتخت نشینان بخوانند/ ورود سامانه بارشی به تهران از دوشنبه / کاهش دما از اول فروردین‌

با بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی، آسمان استان تهران از امروز تا روز دوشنبه (۲۷ تا ۲۹ اسفند) صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد به‌ویژه در ساعات بعدازظهر امروز و فردا پیش‌بینی می‌شود.

با ورود سامانه بارشی از اواخر روز دوشنبه تا اوایل روز پنج‌شنبه (۲۹ اسفند تا ۳ فروردین) آسمان ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش پراکنده و در ارتفاعات به‌ویژه ارتفاعات شمالی و شمال شرقی استان گاهی رگبار و رعدوبرق و در نقاط مستعد بارش تگرگ و در پاره‌ای از نقاط  وزش باد شدید مورد انتظار است.

از روز شنبه تا دوشنبه روند افزایش نسبی دما و از روز سه‌شنبه (اول فروردین) کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۲۸ اسفند) نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و به‌تدریج افزایش ابر با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۲۹ اسفند) کمی ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و از اواخر وقت افزایش ابر با حداقل  دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه فیروزکوه آلودگی-امین آباد با کمینه دمای ۳- سردترین ایستگاه هواشناسی بود./ ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها