موج سنگین بازگشت زائران اربعین به ایران

کد خبر: 1243095

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای ایلام از ‌موج سنگین بازگشت زائران اربعین به ایران خبر داد و گفت: عمده تردد زوار از مرز بین المللی مهران بازگشت به کشور است.

موج سنگین بازگشت زائران اربعین به ایران

سیدزاهدین چشمه خاور با اشاره به تلاش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در تامین ناوگان حمل و نقل جهت جابة‌جایی زائران اظهار داشت: تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شده و تا سه روز پس از اربعین عوامل راهداری در مرز مهران مستقر و‌ خدمات رسانی خواهند کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: هم اکنون هزار دستگاه اتوبوس در داخل پایانه برکت مهران دپو شده و به همین تعداد اتوبوس در حال برگشت به پایانه هستند.

چشمه خاور بیان کرد: هیچ‌گونه مشکل خاصی جهت جابجایی زوار در مرز مهران وجود ندارد و تا عوامل مجموعه راهداری تا بازگشت آخرین زوار آماده خدمت رسانی هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات انجام شده در سطح جاده های استان ایلام و مرز مهران گفت: به منظور تسهیل در تردد زوار محوطه پایانه برکت اسفالت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام ادامه داد: در پایانه شهید سلیمانی و برکت نیز 36 هزار متر مربع سایبان، 14 هزار متر مه پاشی و‌جت فن نصب شده است.

چشمه خاور از انجام 200 کیلومتر اسفالت، سه هزار کیلومتر خط کشی، 160کیلومتر شانه سازی، 60 هزار عدد تابلو و علایم و 15 کیلومتر نیوجرسی در محورهای مواصلاتی استان انجام شده است./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها