به راحتی یک کلیک قمار کنید و به خاک سیاه بنشینید

کد خبر: 559173

در كنار تلاش روزانه مردم برای كسب درآمد، عده ای هر روز پای كامپیوترهای خود نشسته اند و در چند لحظه میلیون ها تومان پول را جابجا می‌كنند، عده ای خوشحال كه مقداری پول برده اند، عده ای دار و ندارشان را از دست می‌دهند و مسئولان سایت هستند كه روز به روز پولدارتر می‌شوند.

پوکر
سرویس اجتماعی فردا: در كنار تلاش روزانه مردم برای كسب درآمد، عده ای هر روز پای كامپیوترهای خود نشسته اند و در چند لحظه میلیون ها تومان پول را جابجا می‌كنند، عده ای خوشحال كه مقداری پول برده اند، عده ای دار و ندارشان را از دست می‌دهند و مسئولان سایت هستند كه روز به روز پولدارتر می‌شوند.
ح.ش یكی از كاربران سایت پ.پ كه تقریبا یك سال است فعالیت خود را آغاز كرده و بدون هیچ مشكلی به كارش ادامه می‌دهد، درباره این موضوع گفت: حدود یك سال قبل در كانال های تلگرام و سایت های مختلف تبلیغ سایت های پوكر را میدیدم كه عكس میزهای پوكر را گذاشته اند و پایین آن نوشته اند میلیونر شوید! برایم جالب بود كه این چه كاری است كه چنین درآمدی دارد. با كمی پرس و جو بازی را یاد گرفتم و وسوسه شدم كه در سایت بازی كنم. ابتدا با ٢٠ هزار تومان شروع كردم. كمی بردم، كمی باختم و میدیدم كه در میزهای سنگین تر پول های به مراتب سنگین تری جابجا میشود. بعد از بردهایم فكر این كه اگر در میز سنگینتری بازی میكردم مثلا یك میلیون تومان بیشتر میبردم من را روز به روز به میزهای بالاتر كشاند و تا به خودم آمدم دیدم ١١٠ میلیون تومان كه تمام دار و ندارم بود را از دست دادم و به خاك سیاه نشسته ام. هنوز باورم نمیشود در طول چند ماه، منی كه میخواستم فقط این سایت را با ٢٠ هزار تومان تست بكنم وارد چنین منجلابی شدم.
این كاربر سایت در پاسخ به این سوال كه چطور این سایت فیلتر نمی‌شود گفت: در این یك سال حدود ٢٠ بار سایت فیلتر شده كه هر بار بلافاصله ادمین سایت در كانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آدرس جدید سایت را وارد می‌كرد و همه بلافاصله دوباره بازی شان را از سر می‌گرفتند. در حقیقت فیلتر شدن سایت برای آنها بیشتر شبیه یك شوخی بود.
وقتی به او گفتم كه درآمد سایت از كجاست و آیا خودت را مقصر نمیدانی كه در چنین دامی افتادی، پاسخ داد: پول‌هایی كه كاربرها در هر دست بازی كه بین چند ثانیه تا یكی دو دقیقه بیشتر طول نمی‌كشد؛ وسط میگذارند ٢ درصد از آن به صورت خودكار كم می‌شود و به حساب ادمین سایت می‌رود و در میزهای سنگین كه پول وسط گاهی تا بالای پنجاه میلیون تومان هم می‌رود. ادمین بالای یك میلیون تومان پول به جیب می‌زند و این فقط یكی از میزهای سایت و فقط برای چند ثانیه است، من چند بار حدودی حساب كردم، پولی كه ادمین در یك ساعت از تمام میزها دریافت می‌كند خیلی عدد عجیب و غریبی می‌شود. می دانم، درباره اینكه چه كسی مقصر است، صددرصد مقصر اصلی خودم هستم كه وارد این داستان شدم، بعضی شب ها تا صبح بیدار بودم و از استرس خوابم نمی‌برد، یكی دوبار حس كردم كه دیگر سكته می‌كنم و زندگی برایم به جهنم تبدیل شده. حتی یكی دوبار به ادمین كه از طریق تلگرام با كاربرها در ارتباط است گفتم كه شكایت می‌كنم و در جواب به من گفت: اگر شكایت كنی نه تنها به پولت نمی‌رسی بلكه به خاطر اینكه قمار كرده ای، شش ماه هم باید زندان بروی، من هم جرمم ٢ سال زندان دارد؛ البته اگر بتوانند پیدایم كنند كه نمی‌توانند! وگرنه این همه از من شكایت شده است.
ح.ش همچنین درباره تجربه اش از بازی و اینكه چه قدر امكان دارد در این بازی میلیونر شود توضیح داد: تنها كسی كه مطمئنم میلیونر شده ادمین سایت است، مطمئنم بقیه همه فقط مثل من از یك جایی به بعد دنبال این هستند كه پولشان را پس بگیرند، در این كه اشتباه بزرگی مرتكب شده ام شكی نیست ولی چرا باید چنین كسانی اینقدر راحت در كشور فعالیت كنند و قربانیانی مثل من را به دام بیندازند. زندگی ام را در این بازی از دست داده ام و دستم به هیچ جا بند نیست و اینها هنوز آزادانه كارشان را انجام میدهند. واقعا نمیدانم باید چه كار كنم و حاضرم هر كاری انجام دهم تا پولم را از این كلاهبرداران پس بگیرم.

ح.ش فقط یكی از هزاران قربانی این سایت های قمار است، خیلی ها كارشان به فروختن خانه، ماشین و حتی وسایل خانه كشیده تا بتوانند پولی را كه در این سایت ها از دست داده اند پس بگیرند و نه تنها پس نگرفته اند بلكه اوضاعشان بدتر شده و كارشان به بیمارستان كشیده شده است. اینها چوب سادگی شان را خورده اند و ادمین های سایت های مختلف به راحتی با پولهایی كه اینها به سختی درآورده اند، میلیونر كه نه، بهتر است بگوییم میلیارد شده اند و هنوز به راحتی به كارشان مشغولند و دنبال مشتریان جدید میگردند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها