ماجرای آدم ربایی چند دقیقه‌ای در سرخس

کد خبر: 729902

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری یک آدم ربا و ر‌هایی گروگان ۳۲ ساله در شهرستان سرخس خبر داد.

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری یک آدم ربا و ر‌هایی گروگان ۳۲ ساله در شهرستان سرخس خبر داد. سردار قادر کریمی گفت: ساعت ۲۰ شامگاه سه شنبه ماجرای آدم ربایی در یکی از خیابان‌های شهرستان سرخس به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر و ماموران انتظامی سرخس با هدایت‌های سرهنگ دماوندی وارد عمل شدند.

وی خاطر نشان کرد: بررسی‌های اولیه با توجه به اظهارات شاهد عینی این آدم ربایی حاکی از آن بود که فرد ربوده شده با خودروی جک برای خرید توقف کرده و به محض ورودش به داخل مغازه ۲ نفر با تبر و میله و با ضرب و شتم این فرد را سوار خودروی سواری کرده و به سرعت از محل دور شده اند.

کریمی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات گسترده پلیسی ماموران انتظامی به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد گروگان با یکی از آشنایان از چندی قبل اختلاف‌های خانوادگی داشته است.

با به دست آمدن این سرنخ تحقیقات پلیسی با دقت بیشتری انجام و ماموران یکی از عاملان این آدم ربایی را شناسایی و در کمتر از ۱۵ دقیقه او را دستگیر می‌کنند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران انتظامی گروگان ۳۲ ساله را آزاد و به آغوش خانواده اش باز گرداندند.

وی با اشاره به این مطلب که تحقیقات برای دستگیری متهم دیگر پرونده ادامه دارد خاطر نشان کرد: شهروندان باید برای برطرف کردن اختلاف‌های این چنینی از هیجانات منفی اجتناب کنند چرا که تصمیم‌های ناگهانی منجر به خشم شده و ممکن است با اقدامی نسنجیده مانند آنچه در این پرونده رخ داد مشکلات دیگری سر راه افراد قرار بدهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت