بسته شدن ۲ حساب غیرمجاز کمک به زلزله زدگان

کد خبر: 750352

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: 2 فقره حساب بانکی غیرمجاز کمک به زلزله زدگان غرب کشور در مشهد بسته شد.

خبرگزاری ایرنا: سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: 2 فقره حساب بانکی غیرمجاز کمک به زلزله زدگان غرب کشور در مشهد بسته شد.

قاضی حسن حیدری روز دوشنبه افزود: صاحبان این حسابها اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی مردم از طریق حسابهای شخصی خود می کردند.

وی با بیان اینکه جمع آوری کمکهای نقدی فقط باید ازطریق حسابهای مرتبط نظیر کمیته امداد، هلال احمر و ستاد بحران کرمانشاه باشد اظهار کرد: مردم از واریز کمکهای نقدی به حسابهای شخصی خودداری کنند.

وی همچنین از دستگیری یکی از مدیران شرکت پردیسبان خبر داد و گفت: برخی از مدیران و عوامل مرتبط با پرونده این شرکت به اتهام کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام تحت تعقیب قرار داشتند که تاکنون پنج نفر آنها دستگیر شده اند.

حیدری افزود: اواخر هفته گذشته نیز یکی دیگر از این عوامل به اتهام 450 میلیارد ریال کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام، بازداشت شد.

شرکت پردیسبان که یک شرکت گردشگری و سرمایه گذاری است، در سالهای اخیر با تاسیس دفتر در مشهد اقدام به فروش سهام کرد که از حدود 2 سال پیش دفاتر فروش غیرقانونی این شرکت توسط دادستان عمومی و انقلاب مشهد پلمب شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت