اعتراض مدیر آمبولانس در پرونده ربایش بازیگر مشهور

کد خبر: 773152

مدیر آمبولانس خصوصی که به اتهام ربودن بازیگر مشهور تلویزیون و سینما به حبس محکوم شده بود به حکم دادگاه اعتراض کرد. پرونده برای رسیدگی به این شکایت روی میز قضات قرار گرفت.

جام‌جم: مدیر آمبولانس خصوصی که به اتهام ربودن بازیگر مشهور تلویزیون و سینما به حبس محکوم شده بود به حکم دادگاه اعتراض کرد. پرونده برای رسیدگی به این شکایت روی میز قضات قرار گرفت.
اوایل بهار سال گذشته، یکی از بازیگران مشهور با مراجعه به آگاهی پایتخت گفت: یکسال پیش پدرم، دایی و یکی از دوستانش وارد خانه‌ام شدند و مرا با تهدید سلاح و شوکر پیش چشم زن و بچه‌ام سوار یک دستگاه آمبولانس خصوصی کردند و به زور به کمپ ترک اعتیاد بردند. من معتاد نیستم و پدرم به خاطر بدهکاری ۸۵ میلیون تومانی اش به من این کار را انجام داد. او می‌خواست آبرویم را ببرد. وقتی مرا به کمپ بردند همه برای گرفتن عکس یادگاری به سمتم آمدند. ظهر همان روز از کمپ بیرون آمدم، اما شکایت نکردم تا این‌که مدتی قبل، دوباره این کارشان را تکرار کردند و مجبور شدم به پلیس مراجعه کنم. با ثبت این شکایت، هر سه متهم دستگیر شدند و پرونده برای رسیدگی در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. بازیگر مشهور در همان ابتدا نسبت به پدرش رضایت داد، اما برای دایی و مدیر آمبولانس خصوصی درخواست مجازات کرد. در پایان جلسه دادگاه، چندی پیش پدر بازیگر به پرداخت هشت میلیون تومان جزای نقدی، دایی شاکی به ۱۸ ماه و مدیر آمبولانس هم به سه سال حبس محکوم شدند. اکنون مدیر آمبولانس به حکم صادره اعتراض کرده و پرونده برای رسیدگی به این موضوع روی میز قضات قرار گرفته است.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت