غرق شدن پدر و دختری در رودخانه کرج

کد خبر: 831123

سرهنگ حسنعلی فیروزخواه اظهار کرد: در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن دختر ۹ ساله‌ای به همراه پدرش در رودخانه کرج، کیلومتر ۱۲ جاده چالوس روستای آدران، بلافاصله ماموران گشت انتظامی آدران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

خبرگزاری مهر:فرمانده انتظامی کرج از غرق شدن پدر و دختری در رودخانه کرج خبر داد و گفت: تلاش برای یافتن جسد دختر همچنان ادامه دارد.

سرهنگ حسنعلی فیروزخواه اظهار کرد: در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن دختر ۹ ساله‌ای به همراه پدرش در رودخانه کرج، کیلومتر ۱۲ جاده چالوس روستای آدران، بلافاصله ماموران گشت انتظامی آدران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند. وی در ادامه افزود: در بررسی این حادثه مشخص شد که دختر ۹ ساله‌ای که به همراه خانواده اش جهت تفریح به داخل باغی در روستای آدران رفته بود برای بازی به کنار رودخانه می‌رود که شدت آب رودخانه، دختر را با خود می‌برد. فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اعلام اینکه پس از غرق شدن کودک، پدرش برای نجات وی به داخل رودخانه رفته و وی نیز غرق می‌شود، تصریح کرد: جسد پدر خانواده از آب گرفته شد، اما جسد دختر را آب با خود برده که تلاش برای یافتن جسد ادامه دارد. سرهنگ فیروزخواه با اشاره به شروع فصل تابستان، گرمای هوا و رفتن شهروندان به کنار رودخانه برای تفریح و گردش به شهروندان، توصیه کرد: در صورت نامساعد بودن شرایط جوی از رفتن به کنار رودخانه‌ها و چادر زدن اجتناب کرده و در صورت رفتن به کنار رودخانه، مراقب کودکان و اعضای خانواده خود باشید تا شاهد داغ‌دار شدن خانواده‌ها نباشیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت