آتش زدن جسد شوهر روی پشت بام خانه +عکس

کد خبر: 831345

بوی تعفن و نشت خون آبه از بشکه‌ای بزرگ روی پشت بام خانه‌ای در خیابان اسکندری تهران، پرده از راز جنایتی هولناک برداشت.

خبرگزاری تسنیم: بوی تعفن و نشت خون آبه از بشکه‌ای بزرگ روی پشت بام خانه‌ای در خیابان اسکندری تهران، پرده از راز جنایتی هولناک برداشت.

سرهنگ پیمان لطیفی با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۲۱ شب گذشته وقوع یک قتل در خیابان اسکندری شمالی به ماموران کلانتری ۱۴۸ اطلاع داده شد که پس از این گزارش، ماموران پلیس به سرعت در صحنه حاضر شدند و تحقیقات اولیه را در خصوص مرگ مردمی حدود ۵۳ ساله آغاز کردند.

رئیس کلانتری ۱۴۸ انقلاب گفت: در تحقیقات اولیه انجام شده، ماموران به همسر این مرد مشکوک شده و در همان دقایق اولیه این زن به قتل همسرش اعتراف کرد و انگیزه این قتل را اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد.

وی با اشاره به نحوه قتل این مرد افزود: بر اساس اظهارات این زن ۴۳ ساله، روز عید فطر و پس از مراجعت مقتول به خانه، زن و همسرش با یکدیگر مشاجره کرده و این مشاجره به درگیری منجر شده است؛ و از آنجا که زن قبلاً تجربه مورد ضرب و شتم قرار گرفتن از سوی همسرش را داشته، زن ۴۳ ساله داخل شیرموزی که برای خود، همسرش و دو دخترشان آماده کرده بود، تعدادی قرص ریخته و آن را به همسرش داده است.

لطیفی ادامه داد: این زن در همان تحقیقات اولیه عنوان کرد که پس از خوردن شیرموز مسموم توسط مقتول، وی جسد بی جان او را لای یک پتو پیچیده و آن را در کیسه‌ای قرار داده و برای پنهان کردن ماجرا، کیسه حاوی جسد همسرش را به پشت بام کشانده و کیسه را در ۱۵ پله‌ای که تا پشت بام فاصله داشته کشان کشان، بالا کشیده است.

رئیس کلانتری ۱۴۸ انقلاب افزود: پس از انتقال جسد به پشت بام، متهم اقدام به انداختن جسد همسرش به داخل یک بشکه ۲۲۰ لیتری کرده و در همان بشکه، جسد را به آتش می‌کشد. در نهایت هم برای پنهان کردن او، روی بشکه را با سیمان و ماسه و ملات می‌پوشاند.

وی با بیان اینکه به گفته متهم از ساعت ۶ بعداز ظهر تا ۲ بامداد فردا در حال پنهان کردن جسد داخل بشکه روی پشت بام بوده گفت: پس از این ماجرا، روز بعد از این جنایت، همسایگان این خانواده با توجه به خون‌آبه‌هایی که از بشکه به بیرون نشت کرده و بوی تعفنی که از داخل بشکه می‌آمد، با پلیس ۱۱۰ تماس می‌گیرند.

لطیفی با اشاره به حضور بازپرس منافی آذر و کارآگاهان پلیس آگاهی و اکیپ بررسی صحنه قتل در محل این جنایت گفت: پس از حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه، این زن ۴۳ ساله به صراحت به قتل همسرش اعتراف کرد و به دنبال آن عوامل آتش نشانی برای شکافتن بشکه و خارج کردن جسد مقتول در صحنه حاضر شدند و جسد مقتول نیز برای انجام تحقیقات تکمیلی به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

بر اساس اخبار اعلام شده، مقتول و همسرش صاحب دو دختر ۲۱ و ۲۹ ساله بودند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت