مرگ زن جوان در هاله‌ای از ابهام

کد خبر: 870626

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از آغاز تحقیقات در پرونده فوت مشکوک خانم جوانی خبر داد که روز گذشته پیکر بی جانش درداخل پارکینگ ساختمان ۵ طبقه کشف شده است.

خبرگزاری فارس: سرهنگ کارآگاه علی ولیپورگودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ساعت ۱۹ روز سه شنبه مورخه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ یکی از ساکنین یک مجتمع مسکونی ۵ طبقه در خیابان ایتالیا در زمان ورود به داخل پارکینگ ساختمان با جسد خون آلود خانمی جوان در داخل پارکینگ مجتمع روبرو می‌شود که با نزدیک شدن به جسد متوجه می‌شود که خانم جوان ساکن طبقه پنجم مجتمع بوده که گویا از ارتفاع به پائین سقوط کرده است.

بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس و در ادامه اورژانس اعلام می‌شود که با حضور مأمورین کلانتری ۱۴۸ انقلاب و تیم اورژانس در محل، فوت این خانم ۳۰ ساله تأیید و موضوع جهت ادامه رسیدگی به پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی کشیک دادسرای جنایی اطلاع داده شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک، کارآگاهان اداره دهم پلیس در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که متوفی به همراه همسرش به نام مهدی (۳۲ ساله) در این مجتمع سکونت داشته است.

برابر اظهارات خانواده متوفی، مهدی و متوفی در سال ۱۳۸۹ و پس از آشنایی با یکدیگر در داخل دانشگاه با یکدیگر ازدواج کرده، اما پس از گذشت چند سال زندگی مشترک، در سال ۱۳۹۵ به علت افزایش اختلافات خانوادگی از یکدیگر متارکه کرده اند، اما مجددا این بار در مورخه ۷ شهریور ۱۳۹۷ زندگی مشترک خود را از سر گرفته اند؛ با این وجود طی همین مدت زمان دو هفته اختلافات گذشته آن‌ها دوباره تکرار شده بود.

مهدی با تأیید داشتن اختلاف و حتی درگیری لفظی با همسرش در روز حادثه مرگ همسرش مدعی است که برای پایان دادن به مشاجره با همسرش، ساعت ۱۸ مورخه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ از خانه خارج شده و به منزل پدر و مادرش در خیابان دماوند مراجعه کرده و حوالی ساعت ۱۹ طی تماس تلفنی همسایگان متوجه فوت همسرش شده و هیچ دخالتی در مرگ وی ندارد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:: با توجه به طرح شکایت خانواده متوفی از دامادشان مبنی بر احتمال وقوع جنایت، قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای همسر متوفی صادر شده و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی و ابتدایی قرار دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت