انگیزه عجیب مرد جنایتکار برای قتل همسر

کد خبر: 904068

مرد جوان که به خاطر بدگمانی، همسرش را به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران انگیزه دیگری برای قتل مطرح کرد.

روزنامه ایران: مرد جوان که به خاطر بدگمانی، همسرش را به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران انگیزه دیگری برای قتل مطرح کرد.

رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به‌دنبال مرگ زن جوان وخودزنی شوهرش در خانه‌ای واقع در شهران تهران کلید خورد. مسعود به اتهام قتل عمد صبح دیروز از زندان به شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور یک مستشار انتقال یافت. در آغاز جلسه اولیای دم خواستار اشد مجازات برای دامادشان شدند. سپس متهم در جایگاه ایستاد و در شرح ماجرا به قضات گفت: شب حادثه به‌خاطر بی‌خوابی‌هایی که داشتم بشدت عصبی شده بودم. در یک لحظه جنون بهم دست داد و با زنم درگیر شدم. سپس دخترم را به اتاقش بردم و در را بستم. من به علت بیماری روانی قرص مصرف می‌کنم، اما آن روز قرص‌هایم را نخورده بودم. همسرم را با چاقو زدم و بعد عروسک‌های دخترم را تکه تکه کردم ودرنهایت هم می‌خواستم خودم را بکشم که زنده ماندم. ادعای مسعود درباره قتل همسرش در حالی مطرح شد که او پیش از این در مراحل بازجویی گفته بود به خاطر اینکه به زنم مظنون شده بودم اورا کشتم. اما این بار علت قتل را عصبی بودن خودش مطرح کرد. او اتهام قتل را پذیرفت، اما درباره انگیزه قتل ادعای جدیدی مطرح کرد. این گزارش حاکی است براساس محتوای پرونده، پزشکی قانونی به هیچ عنوان جنون آنی متهم را نپذیرفته است. پس از پایان اظهارات متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت