درخواست عجیب یک زن برای ساخت کیف ازپوست بدنش! +عکس

کد خبر: 925567

زن ۵۵ ساله‌ای از منچستر که مبتلا به بیماری شریانی محیطی بود اخیرا پای چپش را براثر جراحی قطع کرده و با پوست اندام قطع شده اش کیف درست کرده است، "سو پورت" بازار آنلاین که مارک‌ها و تولید کنندگان را به هم متصل می‌کند، درخواستی عجیب و غریب از زنی که می‌خواست با پوست عضو قطع شده کیف دستی درست کند دریافت کرد.

رکنا: زن ۵۵ ساله‌ای از منچستر که مبتلا به بیماری شریانی محیطی بود اخیرا پای چپش را براثر جراحی قطع کرده و با پوست اندام قطع شده اش کیف درست کرده است، "سو پورت" بازار آنلاین که مارک‌ها و تولید کنندگان را به هم متصل می‌کند، درخواستی عجیب و غریب از زنی که می‌خواست با پوست عضو قطع شده کیف دستی درست کند دریافت کرد.

کارشناسان شرکت به جای نادیده گرفتن درخواست او تصمیم گرفتند با انجام تحقیقات لازم به او کمک کنند. چنانچه در این بخش سرگرمی نمناک میخوانید ظاهرا این زن ۵۵ ساله که به سادگی به عنوان جوآن نامگذاری شده است، نمی‌تواند با این فکر که پس از جراحی پایش به زباله‌های پزشکی تبدیل شود کنار بیاید، به این ترتیب او این طرح غیر معمول را برای نگه داشتن بخشی از پا انجام داد.

درخواست عجیب یک زن برای ساخت کیف ازپوست بدنش! +عکس

جوآن در پیام خود به سوپورت نوشت:"می دانم که کمی عجیب و غریب است و برخی ممکن است فکر کنند من دیوانه هستم، اما این پای من است و من نمی‌توانم فکر کنم که آن را دور بیاندازم " "این بخشی از من است و من می‌خواهم آن را حفظ کنم. "

"می دانم ناخوشایند است، اما مردم آکورد ناف نوزاد خود را نگه می‌دارند و خاکستر آن را نمایش می‌دهند، بنابراین اگر در مورد آن فکر نکنید، واقعا عجیب نیست".

سوپورت نشان داد که جوآن تصمیم گرفت با آن‌ها ارتباط برقرار کند پس از خواندن یک درخواست غیر معمول دیگر از زنی که می‌خواست لباس دوخته شده آن از موی مادرش باشد او گفت: می‌خواهد کاری مشابه انجام دهد. برای نشان دادن اینکه او در مورد طرحش جدی است، خانم ۵۵ ساله حتی طرحی که در ذهن داشت را به سوپورت ایمیل می‌کرد.

جوآن می‌گوید حدود ۳، ۰۰۰ پوند (۳۹۰۰ دلار) برای این پروژه اختصاص داده است، اما اضافه می‌کند که اگر کافی نیست، او می‌تواند در مورد بودجه انعطاف پذیر باشد. مهم این است که کسی را پیدا کنید که مایل باشد رویای شما را تحقق بخشد.

در حال حاضر، جوآن در حال مذاکره با بیمارستان است تا ببیند آیا پس از عمل جراحی می‌تواند پای خود را نگه دارد.

سو پورت در حال حاضر از تولیدکنندگان خواسته است که آن‌ها را در درخواست منحصر به فرد جوآن کمک کنند و هر کسی که می‌تواند به ایمیل آن‌ها مراجعه کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت