تمهیدات هلال احمر برای نوروز ۹۸

کد خبر: 926397

بیش از یک هزار دستگاه آمبولانس جمعیت هلال‌احمر و پنج هزار دستگاه آمبولانس اورژانس در نوروز ۹۸ آماده ارائه خدمات امدادی هستند.

خبرگزاری تسنیم: شاهین فتحی؛ معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح ویژه ترافیکی نوروز ۹۸ از افزایش ۳۰ درصدی ارائه خدمات سازمان هلال‌احمر در نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: برابر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته یک هزار و ۴۲۱ پست و پایگاه جمعیت هلال‌احمر، ۲۴ بالگرد و بیش از یک هزار و ۴۳ دستگاه آمبولانس در نوروز ۹۸ به شهروندان خدمات امدادی ارائه می‌کنند.

افندی‌زاده؛ نماینده شهرداری تهران نیز در این جلسه با تأکید بر اینکه باید بر روی موضوع تصادفات سواری‌ها دقت بیشتری صورت گیرد، به وضعیت تهران در تعطیلات نوروز اشاره کرد و گفت: شهر تهران در تعطیلات نوروز بیشتر تولیدکننده سفر است.

وی افزود: شهرداری تهران در بحث حمل و نقل عمومی تلاش کرده برنامه منظمی را برای خدمات‌رسانی اجرایی کند.

فراهانی؛ نماینده اورژانس کشور نیز گفت: در نوروز ۹۸ حدود ۹.۵ درصد شاهد افزایش پایگاه‌های اورژانس خواهیم بود و به این ترتیب حدود پنج هزار دستگاه آمبولانس، ۶۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از ۳۰۰ موتور آمبولانس در قالب ۶۰۰ پایگاه سلامت و ۱۹ هزار نفر نیروی امدادی، به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت