تصاویر عجیب لحظه زنده به گور شدن مرد تهرانی که زنده ماند

کد خبر: 927441

تخریب غیر اصولی یک ساختمان قدیمی دو طبقه مسکونی در حوالی بزرگراه شهید باقری تهران باعث فروریختن این منزل و زیر آوار ماندن یک کارگر شد.

رکنا: تخریب غیر اصولی یک ساختمان قدیمی دو طبقه مسکونی در حوالی بزرگراه شهید باقری تهران باعث فروریختن این منزل و زیر آوار ماندن یک کارگر شد.این حادثه ساعت ۱۳:۵۶ دقیقه روز گذشته توسط شاهدان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۱۰۳، ۵۷ و گروه امداد و نجات ۱۰ این سازمان به محل حادثه واقع بزرگراه شهید باقری، نبش خیابان ۲۰۰ اعزام شدند.

غلامرضا سلیمی رئیس ایستگاه ۱۰۳ سازمان آتش نشانی تهران در مورد چگونگی بروزاین حادثه گفت: تعدادی از کارگران مشغول تخریب ساختمان دوطبقه قدیمی بودند که به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی به هنگام تخریب ساختمان، ناگهان بخشی از آن فروریخت و یکی از کارگران در زیر تلی از سنگ وخاک گرفتار شد.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل، مشغول آوار برداری از روی این کارگر افغانی شدند و بعد از تلاش فراوان توانستند او را زنده از زیر آوار خارج کنند.

سلیم ادامه داد: این کارگر که از چند قسمت از بدن دچار آسیب دیدگی شده بود، به عوامل اورژانس تحویل داده شد و به بیمارستان انتقال یافت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها