کارگر ۳۰ ساله با آچار فرانسه کارفرمای خود را کشت

کد خبر: 927651

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: کارگر ۳۰ ساله با آچار فرانسه کارفرمای ۶۳ ساله خود را کشت.

خبرآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: کارگر ۳۰ ساله با آچار فرانسه کارفرمای ۶۳ ساله خود را کشت.

سرهنگ جمشید باقری، رئیس پلیس این شهرستان افزود: کارگر عصبانی با آچار فرانسه، کارفرمای خود را مضروب کرد، این مرد ۶۳ ساله پس از ۶ روز بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بعثت، جان خود را از دست داد.

پس از اطلاع رسانی به پلیس ۱۱۰ در خصوص یک مورد درگیری فیزیکی منجر به جرح، عوامل پلیس در بیمارستان بعثت، حضور یافتند و بعد از تحقیق و بررسی از درگیری کارگر و کارفرما، مطلع شدند.

ماموران در ادامه تحقیق از پرسنل بیمارستان، از شدت ضربه وارده به ناحیه سر مرد ۶۳ ساله که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است اطلاع یافتند.

پس از گذشت ۶ روز از این درگیری، فرد مجروح بر اثر شدت صدمه وارده جان خود را از دست داد، و موضوع درگیری به قتل تغییر و از این پس جریان در اختیار پلیس ویژه قتل آگاهی قرار گرفت.

در ادامه تحقیق و احتمال حضور متهم در بیمارستان برای بررسی وضعیت بیمار، ماموران در یک عملیات غافلگیرانه پس از حضور ضارب در بیمارستان، بلافاصله این متهم را داخل بیمارستان دستگیر کردند.

متهم در بازجویی ادعا کرد قبلا در کارگاه این فرد مشغول به کار بوده و بنابر دلایلی از ادامه همکاری با وی خوداری کرده است.

این شخص پس از مدتی برای گرفتن سفته خود به کارفرما مراجعه می‌کند که ظاهرا کارفرما از پس دادن سفته خوداری می‌کند، اصرار این جوان و خوداری کارفرما، موجب عصبانیت ضارب و بروز این درگیری شده است.

جسد این مرد جهت اعلام علت اصلی مرگ تحویل پزشکی قانونی گردید، ضارب نیز با دستور بازپرس روانه زندان شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت