سقوط خونین بالابر ساختمانی از طبقه هفتم + تصاویر

کد خبر: 929986

سقوط بالابر ساختمانی از طبقه هفتم به طبقه همکف ساختمان مسکونی در خیابان قزوین، دو مصدوم برجای گذاشت.

سقوط خونین بالابر ساختمانی از طبقه هفتم + تصاویر

خبرگزاری تسنیم: ساعت ۱۱:۴۶ صبح امروز سقوط بالابر در خیابان قزوین، خیابان تیموری، خیابان حسام‌الدین به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه ۸۵ و گروه امداد و نجات پنج آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

علیرضا جهانبخش؛ رئیس ایستگاه ۸۵ آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: کارگری ۲۸ ساله به اتفاق مرد ۴۵ ساله‌ای (مالک واحد مسکونی) در یک ساختمان هفت طبقه مسکونی در دست ساخت به قصد پایین رفتن از طبقه هفتم (بالاترین طبقه) سوار بالابر (وینچ) ویژه حمل مصالح شدند که با توجه به استفاده غیرمجاز برای حمل نفر و وجود مصالح ساختمانی داخل این بالابر، ناگهان این وسیله به علت بار بیش از حد، به پایین سقوط کرد.

وی با اشاره به سقوط بالابر از طبقه هفتم به طبقه همکف و مصدومیت شدید هر دو نفر افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق را قطع کرده، هر دو مصدوم را از داخل چاهک آسانسور خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

جهانبخش افزود: هر دو مصدوم بلافاصله توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند که بنابر اظهارات تکنسین اورژانس حال مرد ۴۵ ساله بسیار وخیم بود.

کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تهران همواره به شهروندان توصیه می‌کنند، در تمام موارد ایمنی را رعایت کرده و از بالابر‌های ویژه حمل مصالح، برای انتقال افراد استفاده نکنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها