مجروح شدن نجفی در صحنه قتل همسرش/ نامه حلالیت نجفی قبل از قتل همسر دومش

کد خبر: 941825

محمد علی نجفی در صحنه درگیری با همسر و شلیک به سوی میترا استاد خود نیز با کمانه کردن تیر و برخورد به پایش مجروح شد.

برنا: محمد علی نجفی در صحنه درگیری با همسر و شلیک به سوی میترا استاد خود نیز با کمانه کردن تیر و برخورد به پایش مجروح شد.

محمد علی نجفی ؛ سیاستمدار ؛ وزیر و شهردار سابق تهران صبح امروز با شلیک گلوله همسرش را کشت. میترا استاد همسر دوم نجفی با اصابت دو گلوله به قفسه سینه اش در حمام خانه اش واقع در برج آرمیتا منطقه سعادت آباد جان باخت.

محمد علی نجفی که چند ساعت بعد از این قتل خود را به پلیس آگاهی معرفی کرد در صحنه درگیری با همسر و شلیک گلوله به سمت میترا استاد یکی از گلوله ها کمانه کرده و به پای وی برخورد کرد.

نجفی در بازجویی های اولیه اعتراف کرده است که به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرم اورا به قتل رسانده ام.

شهردار تهران از فشارهایی که همسر وی در خصوص مباحث کاری به وی وارد می کرد نیز در دقایق بازجویی سخن گفته است .

تحقیقات تکمیلی در خصوص ابعاد این جنایت در اداره آگاهی تهران بزرگ ادامه دارد.

جزئیاتی جدید از نامه حلالیت نجفی قبل از قتل همسر دومش سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:یک نامه در خانه مقتوله به دست آمد که نجفی صراحتا به قتل میترا بخاطر اختلافات شدید خانوادگی اعتراف کرده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: بعد از افشای جنایت پلیس در صحنه قتل جسد میترا را در وان حمام و درحالیکه یک گلوله به دستش و یکی به سینه اش اصابت کرده بود یک نامه در خانه به دست آمد که نجفی صراحتا به قتل میترا بخاطر اختلافات شدید خانوادگی اعتراف کرده بود.

با وجود این نامه و اینکه دوربین‌های مداربسته آسانسور برج آرمیتا نشان می‌داد نجفی در زمان قتل میترا استاد در صحنه حضور داشت و بعد آنجا را ترک کرده است باز تیم جنایی برای رازگشایی دنبال مدارک بیشتری گشت تا اینکه در خانه دخترش واقع در ولنجک تهران با نامه دیگری مواجه شد که در آن نجفی با اشاره به اختلاف شدیدشان با میترا استاد بخاطر اقدامش از خیلی‌ها عذرخواهی کرده و حلالیت خواسته بود.

محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران دقایقی بعد از تسلیم شدن نجفی در پلیس آگاهی تهران گفت: همان لحظات نخست نامه نجفی نشان می‌داد که او قاتل است، اما با توجه به حلالیت خواستن هایش بیم آن می‌رفت اگر این نامه‌ها و ماجرای قاتل بودن نجفی رسانه‌ای شود ایشان دست به خودکشی بزنند سعی کردیم مطلبی با صراحت اعلام نکنیم، اما ایشان تحت تعقیب بودند تا اینکه همزمان با اعزام ماموران به ویلای دماوند نجفی با پای خود نزد پلیس آگاهی رفت و تسلیم شد.

وی ادامه داد: نجفی ادعا‌های زیادی داشته، اما در مجموع مشکلات خانوادگی را علت این اقدام دانسته است که فردا بازجویی‌های تخصصی صورت خواهد گرفت تا جزییات جنایت و اختلافات مشخص شود. تصور ما این است که این اتفاق زاویه پنهان دیگری نداشته باشد.

دادستان جنایی تهران گفت: دعوای بین نجفی و میترا استاد از شب قبل آغاز شده بود تا اینکه صبح بخاطر شدت یافتن این اختلافات نجفی دست به قتل زده است.

سردار لطفی رییس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه بررسی صحنه و آثار برداری از صحنه انجام شده است گفت: پیرامون کالبد شکافی پیکر متوفی نیز باید اقداماتی صورت گیرد و من فکر نمی‌کنم که در حوزه پلیس اقداماتی باقی مانده باشد و مابقی کار مربوط به دستگاه قضائی است.

قاضی شهریاری در ادامه اعلام کرد: باتوجه به حساسیت‌های موجود دستورات لازم برای انتقال متهم به پزشکی قانونی صادر شده است. قرار است پزشکی قانونی از محمدعلی نجفی تست روانشناسی و تست مواد مخدر و مصرف الکل اخذ کند. البته این به معنای مصرف مواد مخدر یا الکل از سوی متهم نیست، اما برای اینکه مشخص شود قتل تحت تأثیر این عوامل بوده یا خیر این تست‌ها اخذ می‌شود.

سردار لطفی رییس پلیس آگاهی تهران نیز در این خصوص گفت: می‌دانستیم قاتل دکتر نجفی است او را ردگیری کرده بودیم تا اینکه خودش تسلیم شد و اعتراف کرد.

وی افزود: سلاح گرم استفاده شده در قتل نیز توسط دکتر نجفی تحویل پلیس شد و تحقیقات ادامه دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت