روایت یک شاهد از رفتار خشن زن جوان با خودروی پلیس +تصاویر و فیلم

کد خبر: 945216

یک شاهد عینی از حمله زن جوان به خودروی پلیس در تهران می‌گوید.

خبرگزاری تسنیم: روز گذشته فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر حمله یک زن جوان به خودروی پلیس و آسیب رساندن به خودرو منتشر شد.

در این فیلم زنی جوان ابتدا برای شکستن آینه خودروی پلیس اقدام کرده و سپس با پرتاب یک صندلی به خودروی کلانتری، به این خودرو آسیب رساند.

یکی از شاهدان این ماجرا در روایت خود آورده است: امروز ۵ تیر ۹۸، از ساعت ۱۳ جیغ‌های بنفش خانمی ما را به پشت پنجره‌ها کشاند که حکایت از دعوایی بین کارمند هتل بهار و خانمی داشت، چند ساعت بعد دوباره صدای جیغ و فحاشی بالا گرفت.

وی در ادامه این روایت گفته است: این بار پلیس آمد و چند دقیقه بعد زن به پلیس حمله‌ور شد، گروهبان سریع داخل خودرو نشست و دوربینش را روشن کرد، آئینه خودرو توسط زن شکسته شد، صندلی شکست و ....

این شاهد می‌گوید: زن که مسافر هتل بود، تفاضا کرده که شناسنامه‌اش را بگیرد و برود، درحالی‌که هنوز حسابش را تسویه نکرده بود، شروع به فریاد کرد که کارمند هتل با پلیس تماس گرفت، پلیس به زن گفته شما شاکی هستید؟ زن پاسخ داده: بله، پلیس اعلام کرده که موضوع را گزارش می‌کند و اگر از هتل شکایتی دارد به کلانتری و دادسرا برود، اما زن مقاومت می‌کند و می‌گوید تو چه پلیسی هستی که حقم را نمی‌گیری.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها