چهار گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش

کد خبر: 948580

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اسامی چهار گزینه احتمالی برای وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد و گفت: منتظر اعلام رسمی نامزد‌های تصدی پست این وزارتخانه هستیم.

خبرگزاری فارس: سیدمحمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره گزینه‌های احتمالی دولت برای وزارت آموزش و پرورش گفت: گزینه‌های متعددی برای این وزارتخانه مطرح هستند که تاکنون ۴ گزینه محتمل‌ترین است.

وی افزود: بعد از استعفای سید محمد بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش، سیدجواد حسینی سرپرستی این وزارتخانه را با حکم رئیس جمهور بر عهده گرفت که همین فرد یکی از گزینه‌های وزارت آموزش و پرورش است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: با توجه به رأی استمزاجی که در مجلس صورت گرفته بعید است بتواند رأی کافی را برای تصدی این وزارتخانه اتخاذ کند.

ابحطی خاطرنشان کرد:، چون دولت از عدم رای آوری حسینی برای حضور در ساختمان شهید قرنی تهران مطلع شده است با گزینه‌های دیگری رایزنی کرده است.

وی افزود: علی زرافشان یکی از این گزینه‌های تصدی گری وزارت آموزش و پرورش است که بر اساس شنیده‌هایم وی این پیشنهاد را نپذیرفته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: شاپور محمدزاده مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گزینه سوم دولت برای حضور در وزارت آموزش و پرورش است.

ابطحی تصریح کرد: داود محمدی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون آموزش مجلس از دیگر گزینه‌های احتمالی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش هستند که با توجه به اینکه وی از صف تا ستاد در بخش‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش از جمله مدیرکلی این وزارتخانه را هم عهده داشته است قوی‌ترین گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش است و می‌تواند رای لازم را هم از نمایندگان بگیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت