کار عجیب یک پدر برای نجات فرزندش از طوفان دوریان! +عکس

کد خبر: 953712

طوفان دوریان که این روز‌ها سراسر آمریکا را درنوردیده است و از دیزنی لند تا بسیاری از مزاکز مهم دولتی تعطیل شده اند. اما زندگی مردم در باهاما بیش از دیگران مختل شده است و بسیاری از مردم عزیزان خود را گم کرده اند.

انتخاب: طوفان دوریان که این روز‌ها سراسر آمریکا را درنوردیده است و از دیزنی لند تا بسیاری از مزاکز مهم دولتی تعطیل شده اند. اما زندگی مردم در باهاما بیش از دیگران مختل شده است و بسیاری از مردم عزیزان خود را گم کرده اند.

اکنون و با گذشت چند روز از بحران طوفان در ایالات متحده، هنوز هم تعداد زیادی ازخانواده‌ها درگیر این طوفان و حواشی آن هستند. روایت فعلی روایت پدری است که برای فرار از بحران طوفان و سیلاب‌های باما‌ها فرزند خود را روی بام خانه رها می‌کند، اما فرزندش را گم می‌کند.

کار عجیب یک پدر برای نجات فرزندش از طوفان دوریان! +عکس

آدریان فارینگتون ۳۸ ساله گفت: پسر کوچکش جونیور را روی بام رها کرده تا کوسه‌ها او را زخمی نکنند، اما فرزندش را گم کرده است و از آن زمان تا کنون نیز کوچکترین اثری از فرزندش ندیده است او که از یافتن فرزندش تقریبا ناامید شده است از نهاد‌های مختلف برای یافتن او درخواست کمک کرده است.

روایت پدری که برای نجات فرزندش از طوفان دوریان او را روی بام خانه گذاشت

آدریان در گفتگو با یک روزنامه محلی گفت که او ناامیدانه سعی در نجات فرزندش داشت، زیرا طوفان با باد و باران جزیره کارائیب را مورد ضرب و شتم قرار داده بود. او می‌گوید: "پا‌های من بر اثر سرما و آسیب دچار بی حسی بود، اما من هنوز سعی می‌کردم کنار پسرم بمانم. بعد از گذشت حدوداً یک ساعت خونریزی، متوجه شدم کوسه‌ها در کنار خانه‌ها شنا می‌کنند؛ بنابراین، من پسرم را گرفتم و او را بر پشت بام گذاشتم. اما قبل از اینکه بتوانم روی سقف بنشینم تا او را نگه دارم، باد ناشی از طوفان او را به پشت بام کشاند و دوباره به طرف دیگر منتقل کرد. من هنوز می‌توانستم صدای بابا گفتن او را بشنوم، اما خودم به زیر آب کشیده شدم و از فرزندم دور شدم. "

کار عجیب یک پدر برای نجات فرزندش از طوفان دوریان! +عکس

صد‌ها نفر به دنبال طوفان ویرانگر باهاما مفقود شده و تاکنون ۳۰ نفر کشته شده، اما پیش بینی می‌شود این تعداد در هفته‌های آینده افزایش یابد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت