ترافیک نیمه سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور

کد خبر: 989716

فرمانده فرمانده پلیس راهور ویژه شرق تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه نیمه سنگین است.

ترافیک نیمه سنگین به سمت شهرهای شمالی کشور

خبرگزاری فارس: سرهنگ علی سلیمانی فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محور هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع)، بزرگراه حرم به حرم و همچنین شهرهای شرق استان، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و عبور خودروها پرحجم است.

وی با بیان اینکه هموطنان به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند، گفت: تردد از شمال به جنوب محور هراز روان و عادی گزارش شده است.

وی ادامه داد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و روان است و تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور عادی و روان گزارش شده است.

فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده بیان کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان است و هم وطنان بدون گره ترافیکی و مشکل در حال عبور از این محورها هستند.

فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران ضمن بیان اینکه تردد در شهرهای شرق استان نیمه سنگین در جریان است، ادامه داد: با توجه به برداشته شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی و آزاد شدن تردد در محورهای استانی و همچنین ورود به آخرین جمعه ماه شعبان پیش‌بینی می‌شود فردا شاهد بار سنگین بازگشت هم وطنان باشیم.

وی تاکید کرد: هموطنان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، مدیریت زمان سفر، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و همچنین رعایت حقوق شهروندی، سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها