آخرین وضعیت «سحر تبر» در زندان

کد خبر: 990031

وکیل مدافع فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر، آخرین وضعیت موکلش را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: پیام درفشان، وکیل مدافع فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر گفت: وضعیت جسمانی موکلم بهتر شده و تنگی تنفس اش برطرف شده است.

درفشان افزود: با تمهیدات مناسب قوه قضاییه که مرخصی‌ها تا پایان اردیبهشت تمدید شده و همچنین اعزام هیات‌های تخصصی در ابعاد کشوری برای رسیدگی فوری به وضعیت زندانیان و انجام اقدامات فوری و مناسب می‌توان امید واثق داشت که با مدیریت صحیح، اکنون محیط زندان تحت کنترل درآمده است.

وی گفت: رفتار مسئولانه ریاست زندان باعث شد که سریعا موکلم را به بیمارستان تخصصی اعزام کردند و آنجا تمام آزمایشات لازم صورت پذیرفت.

درفشان گفت: امکان اعطای مرخصی به موکلم از لحاظ قانونی در اختیار زندان نیست که گلایه‌ای متوجه زندان باشد، بلکه، چون حکم محکومیت صادر نشده پس زندان، قابلیت صدور مرخصی ندارد.

درفشان اظهار کرد: حوزه ریاست، گزارشی از خلاصه پرونده موکلم را از معاونت قضایی دادگاه انقلاب مطالبه کرده و این گزارش ارسال شده و همین توجه سریع در این خصوص جای تقدیر دارد.

وی مجموعه اقدامات دستگاه قضا را در بحث تمدید مرخصی ها، تشکیل کار گروه‌های تخصصی بازرسی، تغذیه مناسب مادران، فرزندان و زنان زندانی و ... را مثبت ارزیابی کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها