ماجرای حلق‌آویز کردن بچه روباه‌ها در کمالشهر+عکس

کد خبر: 996486

مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: فردی که اقدام به کشتار بی‌رحمانه و حلق‌آویز کردن روباه‌ها کرده بود، دستگیر شد.

ماجرای حلق‌آویز کردن بچه روباه‌ها در کمالشهر+عکس

رکنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: فردی که اقدام به کشتار بی‌رحمانه و حلق‌آویز کردن روباه‌ها کرده بود، دستگیر شد.

هرچند وقت یک‌بار شاهد دست به دست شدن کلیپ حیوان آزاری یا کشتار این جانور بی زبان توسط افرادی در فضای مجازی هستیم که همواره موجی از ابراز ناراحتی کاربران را در پی دارد.

علت این حیوان‌آزاری‌ها را در دو مسئله بیشتر نمی‌توان یافت، یکی اختلال روانی و جنون و دیگری میل آدمی به داشتن شهرت است که در همین رابطه چندی پیش شهروندان کمالشهر کرج شاهد حلق‌آویز شدن جسد بی‌جان چند روباه بودند که جزئیات آن را از مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز جویا شدیم.

ماجرای حلق‌آویز کردن بچه روباه‌ها در کمالشهر+عکس

فردین حکیمی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: با توجه به دریافت گزارش مردمی مبنی بر مشاهده لاشه دو قلاده روباه بر روی فنس‌های یک دیوار در محدوده کمالشهر، بلافاصله ماموران یگان حفاظت محیط زیست البرز در محل حاضر و نسبت به شناسایی و دستگیری فردی که بی‌رحمانه مبادرت به کشتار و حلق آویز کردن بچه روباه‌ها روی فنس‌های دیوار یک ملک کرده بود، اقدام کردند.

او افزود: با حضور عوامل نیروی انتظامی موضوع صورتجلسه شد و پرونده تحت پیگیری قضایی قرار گرفت.

حکیمی با بیان اینکه روباه از جمله گونه‌هایی است که همواره در محدوده شهر و روستا زیست می‌کند، گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم به محض مشاهده هر گونه تخلفات شامل حیوان آزاری، شکار غیرمجاز و یا زنده گیری در حیات وحش، مراتب را به یکی از ادارات تابعه محیط زیست استان اطلاع دهند و یا با شماره ۱۵۴۰ تماس بگیرند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها