باند سازمان یافته قاچاق سوخت متلاشی شد

کد خبر: 996962

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از انهدام یک باند سازمان یافته که به صورت گسترده در استان‌های شرقی و مرکزی کشور اقدام به قاچاق سوخت می‌کرد، خبر داد.

خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، افشین صالحی اظهار داشت: در این عملیات بالغ بر ۱۱۰ هزار لیتر نفت سیاه و گازوئیل از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی اعلام کرد: در این رابطه چهار دستگاه تریلر کشنده حامل مواد قاچاق سوختی توقیف و همچنین دو عدد کارگاه محل دپوی سوخت قاچاق مورد شناسایی قرار گرفت و با دستور قضائی پلمپ شده است.

صالحی اضافه کرد: در این اقدام منسجم اطلاعاتی که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان صورت پذیرفت دو نفر از اعضای اصلی این باند به صورت همزمان در استان کرمان و یکی از استان‌های مجاور بازداشت شده اند.

وی تاکید کرد: یکی از اولویت‌های مهم و اساسی دستگاه قضائی در سال جهش تولید موضوع مبارزه جدی و مستمر با پدیده شوم قاچاق است.

وی اعلام کرد: در این رابطه پرونده قضائی در شعبه اول بازپرسی شهرستان بردسیر تشکیل شده است و اعضای این باند به اتهام قاچاق سازمان یافته تحت پیگرد قضائی قرار گرفته اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت