دستگیری ۱۷ زندانی فراری زندان پارسیلون خرم‌آباد

کد خبر: 998605

رئیس دادگستری لرستان با بیان اینکه ۱۷ نفر از زندانیان فراری زندان پارسیلون خرم‌آباد دستگیر و یا خود را به زندان معرفی کردند گفت: ۴ دادگاه عمومی هفته قوه قضائیه در لرستان افتتاح می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: محمد رزم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فرار تعدادی از زندانیان پارسیلون خرم‌آباد اظهار داشت: در فروردین ماه امسال 23 نفر از زندانیان پارسیلون خرم‌آباد از زندان فرار کردند که از این تعداد تاکنون 17 نفر دستگیر و یا خود را به زندان معرفی کرده و به زندان بازگشتند.

وی در رابطه با تعداد پرونده‌های مختومه در دادگستری استان لرستان نیز افزود: از تعداد 25 هزار پرونده معوق در سطح استان متعلق به سال 97 و ماقبل آن بودند 12 هزار پرونده مختومه شده است.

رئیس دادگستری لرستان با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضائیه عنوان کرد: همزمان با فرارسیدن هفته قوه قضائیه چهار دادگاه عمومی بخش ویسیان، طرهان از شهرستان کوهدشت، دادگاه بخش زاغه از شهرستان خرم‌آباد و همچنین دادگاه عمومی بخش ذلقی از شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شوند.

وی بیان کرد: علاوه بر برنامه‌های متعدد هفته قوه قضاییه در استان لرستان چندین مرکز پزشکی قانونی در شهرستان‌های استان خواهیم داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت