رئیس شورای شهر تبریز محاکمه می شود

کد خبر: 998609

یک منبع مطلع از آزادی موقت رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با قرار وثیقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: یک منبع مطلع از آزادی موقت رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با قرار وثیقه خبر داد.

یک منبع آگاه در دستگاه قضایی از آزادی موقت شهرام دبیری، رئیس بازداشتی شورای اسلامی شهر تبریز با صدور قرار وثیقه خبر داد.

وی با تاکید بر پیگیری بدون اغماض پرونده‌های مربوط به شورا و شهرداری تبریز، اظهار داشت: آزادی موقت نامبرده با قرار وثیقه به معنای تبرئه شخص نیست و روند تحقیقات پرونده با دقت و بدون اغماض طی می شود.

این منبع مطلع در قوه قضائیه افزود: با توجه به اینکه پرونده نامبرده در مرحله تحقیقات قرار داشته و در این مرحله متهم با تودیع قرار کیفری می تواند موقتا آزاد باشد، با صدور قرار وثیقه برای رئیس شورای اسلامی شهر تبریز موافقت شده و تحقیقات در جهت تکمیل پرونده و برگزاری دادگاه در حال انجام است.

گزارش فارس حاکی است، رئیس شورای شهر تبریز در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در شهرداری تبریز روز سه شنبه 13 خرداد توسط سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا بازداشت شد.

این اقدام مهم با هماهنگی مقام قضائی و پس از دستگیری چندتن از شهرداران مناطق و مدیران ارشد و میانی شهرداری تبریز طی چندروز اخیر بود. صادق نجفی، شهردار سابق تبریز نیز چندی پیش در این راستا توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده بود که با وثیقه سنگین آزاد و پرونده در مراحل رسیدگی است.

با دستگیری دبیری پرونده جاری را می توان در ادامه برملا شدن فساد در مدیریت شهری با دستگیری و محکومیت چندتن از همکاران وی در دور قبلی شورای شهر و مدیران وقت شهرداری به جرم فساد و ارتشاء دانست.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت