ماجرای‌ جنایت‌ مسلحانه‌ در‌خانه‌ پدرزن! +عکس

کد خبر: 999320

متهم فراری یک پرونده جنایی که با صدور دستورات ویژه قضایی تحت تعقیب کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داشت، روز دوشنبه گذشته خود را تسلیم قانون کرد و پرده از راز این قتل هولناک برداشت.

ماجرای‌ جنایت‌ مسلحانه‌ در‌خانه‌ پدرزن! +عکس

روزنامه خراسان: صبح چهارشنبه گذشته، مرد جوانی که حدود ۱.۵ سال قبل برای بار دوم ازدواج کرده بود، با همسرش درگیر شد. آن‌ها از مدتی قبل دچار اختلافات خانوادگی شده بودند به طوری که زن جوان از ترس به چهار دیواری مخروبه نزدیکی منزلشان پناه برد تا هدف شلیک همسر عصبانی خود قرار نگیرد، اما در همین حال داماد جوان که تصور می‌کرد همسرش به منزل پدرش گریخته است، اسلحه وینچستر را برداشت و به همراه یکی از دوستانش سوار بر موتورسیکلت به سمت منزل پدرزنش در شاهنامه ۴۱ حرکت کرد.

ماجرای‌ جنایت‌ مسلحانه‌ در‌خانه‌ پدرزن! +عکس

با ورود داماد به منزل، سر و صدا‌ها آغاز شد و مادرزن برای تماس با پلیس و خبر کردن همسایگان از منزل بیرون رفت در این هنگام برادر زن داماد که از اتاق بیرون آمده بود با شوهرخواهرش درگیر شد که در این کشمکش‌ها تیری از سلاح شلیک شد و به دست راست و شکم داماد اصابت کرد.

ماجرای‌ جنایت‌ مسلحانه‌ در‌خانه‌ پدرزن! +عکس

وقتی داماد جوان نقش بر زمین شد برادرزن او نیز از روی دیوار گریخت و دقایقی بعد از مرگ داماد جوان، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. این جوان ۳۳ ساله که به مکان نامعلومی رفته بود وقتی متوجه شد که قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) دستورات ویژه‌ای را برای دستگیری او صادر کرده است، دیگر نتوانست به فرار خود ادامه بدهد بنابراین با تنگ‌تر شدن حلقه محاصره کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی که زیر نظر مستقیم سرهنگ غلامی ثانی صورت گرفت، خود را تسلیم قانون کرد و مدعی شد که قصد کشتن شوهر خواهرش را نداشت، اما هنگام درگیری گلوله از سلاحی که دست داماد بود شلیک شده است. گزارش خراسان حاکی است، تحقیقات پلیس در این باره در حالی ادامه یافت که پلیس در بازرسی از منزل تازه داماد یک قبضه سلاح وینچستر دیگر و مقادیری مشروبات الکلی نیز کشف کرد. شایان ذکر است، طی روز‌های گذشته با صدور دستورات ویژه قضایی و اجرای چند طرح هماهنگ با راهنمایی‌های سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) عاملان چندین پرونده جنایی به چنگ قانون افتادند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها