به نظر شما احمدی‌نژاد و نزدیکانش در ایجاد اغتشاشات اثرگذار بوده‌اند؟

کد خبر: 772168

برخی دیگر از تحلیل گران رفتار و گفتار چندماه اخیر احمدی‌نژاد و حلقه نزدیکان بهاریش که همراه با اتهام‌زنی علیه مسئولین کشور بود را زمینه‌ساز اغتشاشات دانسته و آغاز اعتراضات را به برخی رفتار آن‌ها مرتبط می‌دانند؛ به نظر شما جریان موسوم به بهار در این اغتشاشات اثرگذار بوده است؟

به نظر شما احمدی‌نژاد و نزدیکانش در ایجاد اغتشاشات اثرگذار بوده‌اند؟

سرویس سیاسی فردا: فروکش کردن اغتشاشات و التهابات مجالی برای بررسی و ریشه‌یابی آن‌ ایجاد کرده است. اعتراضاتی که با موج‌سواری و سواستفاده ضدانقلاب و بیگانگان همراه بود. ناآرامی‌هایی که از مشهد و تهران تا برخی شهرستان‌ها را در برگرفت و علاوه بر تخریب اموال عمومی متاسفانه موجب کشته شدن چندین نفر از هموطنانمان گردید.

برخی صاحب‌نظران براین اعتقادند موج‌گرانی‌ها که با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در بودجه ۹۷ افزایش نیز خواهد یافت، کم‌کاری دولت در مورد پیگیری وضعیت موسسات مالی و تغییر نکردن وضعیت بیکاری علیرغم وعده‌های رییس جمهور حکم انبار باروت و زمینه‌ساز این این اعتراضات بود.

برخی دیگر از تحلیل گران رفتار و گفتار چندماه اخیر احمدی‌نژاد و حلقه نزدیکان بهاریش که همراه با اتهام‌زنی علیه مسئولین کشور بود را زمینه‌ساز اغتشاشات دانسته و آغاز اعتراضات را به برخی رفتار آن‌ها مرتبط می‌دانند

به نظر شما مخاطبان «فردا» جریان موسوم به بهار در این اغتشاشات اثرگذار بوده است؟

اگر پاسخ‌تان مثبت است؛ به نظر شما این امر به صورت عمدی بوده اتفاق افتاده است و هدف آن‌ها از مساله چه بوده است؟

اگر پاسخ‌تان خیر است؛ به نظر شما چرا عده ای بر این باورند؟

نظرات خود را بدون توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی برای ما ارسال کنید. بدیهی است سایت «فردا» از انتشار نظرات توهین‌آمیز معذور است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها