چگونه بدون میخ، قاب عکس به دیوار بزنیم؟

کد خبر: 656885

برای نصب تابلو بر روی دیوار می‌توانید از چسب دو طرفه یا چسب گریپز استفاده کنید. این چسب را از نوعی بخرید که توانایی تحمل وزن تابلو و قاب عکس را داشته باشد.

چگونه بدون میخ، قاب عکس به دیوار بزنیم؟
سرویس سبک زندگی: ما به خانه نوسازی نقل مکان کرده‌ایم. چگونه می‌توان بدون زدن میخ به روی دیوار آسیب دیدنش، تابلوها را بر دیوار نصب کرد، آیا برای نصب تابلو بدون میخ راهی وجود دارد؟ در ادامه این مطلب را به نقل از سایت چیدانه می‌خوانیم.
چگونه بدون میخ،‌قاب عکس را به دیوار بزنیم؟
برای نصب تابلو بر روی دیوار می‌توانید از چسب دو طرفه یا چسب گریپز استفاده کنید. این چسب را از نوعی بخرید که توانایی تحمل وزن تابلو و قاب عکس را داشته باشد. البته توجه داشته باشید که هرچه قدرت نگهداری آن بیشتر باشد یا چسب قوی تری داسته باشد، احتمال بر جای گذاشتن رد چسب بر روی دیوار با گذشت زمان بیشتر می‌شود. همچنین اگر بخواهید تابلو را جا به جا کنید، چسب دوطرفه ممکن است گچ دیوار را هم بلند کند!
اگر دیوار خانه شما دارای کاغذ دیواری است، احتمال آسیب چسب دوطرفه کمتر می‌شود. برای دیوارهای رنگ شده استفاده از میخ آسیب کمتری دارد.
چگونه بدون میخ،‌قاب عکس را به دیوار بزنیم؟
برای استفاده از تابلو می‌توانید با نصب شلف یا نگهدارنده‌های چوبی و قرار دادن قاب‌ها بر روی آن، عکس و تابلوها را روی دیوار داشته باشید.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها