برادر قاضی منصوری: در آخرین تماس‌ها می‌گفت امنیت جانی ندارم

کد خبر: 1004836

برادر قاضی منصوری، متهم پرونده موسوم به طبری که ۳۰ خرداد در هتلی در رومانی خودکشی کرد، مدعی شد که برادرش در تماس تلفنی با خانواده به صورت مداوم اعلام می‌کرده که امنیت جانی ندارد.

برادر قاضی منصوری: در آخرین تماس‌ها می‌گفت امنیت جانی ندارم

روزنامه ایران: برادر قاضی منصوری، متهم پرونده موسوم به طبری که ۳۰ خرداد در هتلی در رومانی خودکشی کرد، مدعی شد که برادرش در تماس تلفنی با خانواده به صورت مداوم اعلام می‌کرده که امنیت جانی ندارد.

برادر غلامرضا منصوری با بیان اینکه مراتب این نگرانی از عدم امنیت جانی را به دادگاه رسیدگی کننده پرونده منتقل کرده بودگفت: برادرم به نظام جمهوری اسلامی و رهبری عزیز اعتقاد راسخ داشت و همواره از اینکه توفیق خدمت در دستگاه قضایی را داشت، افتخار می‌کرد.

او در ادامه با این ادعا که معتقد است برادرش خودکشی نکرده بلکه ترور شده است، افزود: باید موضوع ترور او را بررسی کنند. به رغم پیگیری مجدانه اینجانب و مکاتبات مکرر با وزارت امور خارجه و مسئولان عالی قضایی نتیجه مؤثری درخصوص شفافیت موضوع و روشنگری زوایای حادثه حاصل نشده است.

پیش‌تر امیرحسین نجف‌پورثانی، وکیل قاضی منصوری درباره این پرونده گفته بود که با شناختی که از موکلش داشته، اعتقاد دارد او کسی نبوده است که خودکشی کند. روز گذشته، اما برادر قاضی منصوری درباره اظهارات این وکیل گفت: این وکیل هیچ شناختی از قاضی منصوری نداشت و اکثر مصاحبه‌هایش بدون اطلاع از اصل موضوع بوده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها